پایگاه اطلاع رسانی فانوس | امروز داوطلب حضور در جبهه مقاومت بیش از دوران دفاع مقدس است

سرلشکرجعفری:

امروز داوطلب حضور در جبهه مقاومت بیش از دوران دفاع مقدس است

سرویس سیاسی - فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امروز داوطلب حضور درجبهه مقاومت بیش از دوران دفاع مقدس است گفت: امت واحده اسلامی در حال شکل‌گیری است.

 به گزارش فانوس به نقل از تسنیم سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یادواره شهدای جهان اسلام، با گرامیداشت یاد شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم، گفت: خداوند وعده داده که استقامت‌کنندگان در مسیر حق را در همین دنیا پاداش دهد.

وی افزود: پیروزی بر دشمنان در عرصه‌های مختلف مانند توفیقات در سوریه، آزادی حلب، پیروزی غزه و یمن بخشی از پاداشی است که خدا در این دنیا به کسانی‌ که استقامت می‌کنند، می‌دهد.

فرمانده کل سپاه اظهار داشت: رهبری چند سالی و چند ماهی است که هشدارهایی می‌دهند و البته خطاب به مردم نیست، چون آنها در راه آقا ایستاده‌اند، توصیه ایشان به آنهایی است که نگاه به بیرون دارند.

سرلشکرجعفری با قرائت آیه‌ای از قرآن تاکید کرد: براساس فرموده خداوند مسلمانانی که به کفار اعتماد کنند و به آنها لبخند بزنند محکوم به شکست هستند.

وی اظهار داشت: در طول تاریخ انبیاء اسلام و انقلاب اسلامی هر جا مقاومت کردیم و از امر رهبری اطاعت نمودیم، نصرت به‌ دنبال داشته و هر جا ضعف نشان دادیم دچار شکست شدیم.

فرمانده کل سپاه افزود: الحمدلله تاریخ جمهوری اسلامی پر است از ولایت‌پذیری که امروز از مرزهای ایران هم خارج شده و امت واحده اسلامی در حال شکل گرفتن است.

سرلشکرجعفری ادامه داد: در بزرگ‌ترین فتنه‌ها مانند سال 88 هم مردم با تبعیت خود این پیام را در 9 دی منتقل کردند.

وی تاکید کرد: ما در مسیری قرار گرفته‌ایم که به لطف خدا انتهای آن تسلط اسلام بر همه دنیاست.

فرمانده کل سپاه با تشکر مجدد از خانواده شهدای مرافع حرم افزود: امروز براساس برآوردهای ما و مراجعات به سپاه و بسیج، مشتاقان حضور در جبهه‌های مقاومت بیشتر از دوران دفاع مقدس است که این معجزه الهی بوده و روند بسیار مطلوبی است.

سرلشکرجعفری افزود: این اتفاق در کنار برخی از مشکلات فرهنگی و اقتصادی در داخل، قابل توجه و مایه خرسندی است.

فرمانده کل سپاه گفت: شکرگزار موقعیت مناسب و مهم انقلاب اسلامی در منطقه و جهان هستیم.

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات