پایگاه اطلاع رسانی فانوس | صحبت‌های اکبری دروغ سال است!/ معروف اندازه 4 بازیکن ما دستمزد می‌گیرد

صحبت‌های اکبری دروغ سال است!/ معروف اندازه 4 بازیکن ما دستمزد می‌گیرد

سرویس ورزشی - سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت: این که اکبری می‌گوید ما چند برابر تیم پیکان هزینه کرده‌ایم دروغ سال است.

به گزارش فانوس، مصطفی کارخانه ، درباه بازی دوم فینال لیگ برتر والیبال که فردا (یکشنبه) برگزار می‌شود اظهار داشت: ما با یک پیروزی که در مسابقه اول کسب کردیم از تیم پیکان جلو هستیم و تلاش می‌کنیم در بازی دوم هم مثل بازی اول با یک بازی هدفمند این تیم را شکست دهیم.

وی ادامه داد: در لیگ امسال 3 بار تیم پیکان را شکست دادیم و نکته مهم درباره تیم ما این که وقتی بازی را عقب هستیم می‌توانیم نتیجه را عوض کنیم. ما دوست نداریم فینال به بازی سوم کشیده شود و می‌خواهیم فردا دومین دیدار فینال را هم ببریم.
 
سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه در خصوص صحبت‌های پیکان اکبری که گفته بود تیم بانک سرمایه 2 جین بازیکن دارد و اگر 2 تیم راهی لیگ برتر می‌کرد هر 2 تیم به فینال می‌رسیدند، تصریح کرد: متاسفانه اکبری به دنبال توجیه شکست‌هایش است. مگر در تیم پیکان، معروف، غفور، مرندی، معنوی‌نژاد و ... ستاره نیستند؟ این که او می‌گوید ما چند برابر تیم پیکان هزینه کرده‌ایم دروغ سال است. پولی که به سعید معروف داده‌اند اندازه قرارداد 4 بازیکن ما است.
 
کارخانه افزود: بدون شک این حرف‌ها تاثیر منفی روی کار تیم ما ندارد و اتفاقا بازیکنان ما را جری‌تر می‌کند. اکبری که می‌گوید تیم ما متکی به بازیکن نیست و تیمی کار می‌کند، پس چرا پس از مسابقه عنوان کرد که نبود غفور باعث شکست پیکان شده است. چطور او حرف از کار تیمی می‌زند وقتی تا الان 5 بار باخته که 3 بار آن مقابل تیم ما بوده است.
 
وی یاد آورشد: یک مربی وقتی می‌بازد باید وجودش را داشته باشد و شکست را بپذیرد. من اکبری را دوست دارم و سال‌ها شاگرد خود من بوده، اما کسی که می‌خواهد در کادر فنی تیم ملی فعالیت کند باید صادقانه کار کند. البته او شایستگی‌هایی هم دارد که نباید از آن ها چشم پوشی کرد.

منبع : میزان 
انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات