پایگاه اطلاع رسانی فانوس | وزیر علوم سرپرست سه دانشگاه کشور را منصوب کرد

وزیر علوم سرپرست سه دانشگاه کشور را منصوب کرد

سرویس فرهنگی و هنری - وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در احکامی سرپرست سه دانشگاه کشور را منصوب کرد.

به گزارش فانوس به نقل از فارس، روابط عمومی وزارت علوم اعلام کرد محمد فرهادی وزیر علوم با صدور احکام جداگانه‌ای مهناز ملانظری را به سمت سرپرست دانشگاه الزهرا (س)، منوچهر بابایی پور را به سمت سرپرست دانشگاه ملایر و علی نصیری طوسی را به سمت سرپرست دانشگاه اردکان منصوب کرد.

در قسمتی از متن این احکام آمده است: امید است با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های مصوب به انجام رسانید. بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمایید.

گفتنی است، مهناز ملانظری عضو هیات علمی و دانشیار گروه حسابداری دانشگاه الزهرا (س) است و در گذشته مسئولیت معاونت اداری و مالی، عضو هیات اجرایی جذب، معاون اداری دانشکده ادبیات، زبان‌ها و تاریخ، معاونت آموزشی دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی و سرپرستی دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی این دانشگاه را برعهده داشته است.

همچنین منوچهر بابایی‌پور عضو هیات علمی گروه فیزیک دانشگاه بوعلی سینا و علی نصیری طوسی عضو هیات علمی و استادیار گروه مهندسی مکانیک دانشگاه اردکان هستند.

وزیر علوم در نامه‌های جداگانه ای از خدمات انسیه خزعلی رئیس سابق دانشگاه الزهرا (س)، بهمن حیاتی رئیس سابق دانشگاه ملایر و حسین غفوری چرخابی رئیس سابق دانشگاه اردکان قدردانی کرد.

انتهای پیام/