پایگاه اطلاع رسانی فانوس | به هیچ وجه اظهار نظری راجع به گورخواب ها نکرده ام

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری:

به هیچ وجه اظهار نظری راجع به گورخواب ها نکرده ام

سرویس استان ها - معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری گفت: راجع به گورخواب ها به هیچ وجه اظهار نظر نکرده ام.

به گزارش فانوس به نقل از مهر، شهیندخت مولاوردی شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران، افزود: من راجع به گورخواب ها به هیچ وجه اظهار نظر نکرده ام و خبر نقل شده از بنده  مبنی بر عقیم سازی گورخواب ها  مربوط به  آبان ماه ۱.۵ سال قبل بود.

وی اظهار کرد: در آبان سال  ۹۴مصاحبه در خصوص عقیم کردن زنان کارتن خواب معتاد و مبتلا به ایدز بود که فرزندان معتاد مبتلا به ایدز به دنیا می آورند سوال شد که آیا دولت برنامه ای دارد؟ و من جواب دادم که دولت هنوز برنامه ای ندارد و اگر هم برنامه ای داشته باشد وزارت بهداشت باید آن را بررسی کند و خبرنگار برداشت غلطی داشته است.

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری گفت: اگر بتوانیم فرهنگ کالای  تولید ساخت داخل و بانوان را جا بیندازیم و در اصلاح الگوی مصرف زنان نقش بسیار خوبی دارند  و به عنوان مادر خانواده و ترویج ساخت تولید داخل بسیار موثر هستند.

مولاوردی تاکید کرد: به شرطی که کالاها  می توانند در جامعه نهادینه شوند که در رقابت ها استاندارد و کیفیت لازم را داشته باشد ومولفه درون زایی اقتصاد مقاومتی است و تولید داخلی و توجه به اهمت تولید داخلی را می رساند.

وی افزود: باید فرهنگ استفاده از کالای ساخت داخل  را نهادینه کرد و زنان یکی از مهمترین عناصر درترویج  این فرهنگ هستند.

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری گفت: با این شرایط باید بتوانیم مولفه درون زایی اقتصاد مقاومتی که افزایش تولید داخلی و توجه به تولید ملی  را در دستور کار قرار دهیم.

انتهای پیام/