پایگاه اطلاع رسانی فانوس | پیش بینی بازی استقلال و سایپا از نگاه پیشکسوت آبی ها

پیش بینی بازی استقلال و سایپا از نگاه پیشکسوت آبی ها

سرویس ورزشی - پیشکسوت آبی پوشان در خصوص دیدار روز چهارشنبه این تیم با سایپا بیان داشت: سایپا هم مثل خود استقلال در نیم فصل دوم کاملا متحول شده و نسبت به نیم فصل اول خیلی تغییر کرده است. پیروزی برابر این تیم برای استقلال به هیچ وجه دور از دسترس نیست. به نظرم استقلال می‌تواند بر سایپا غلبه کند و بار دیگر روند پیروزی های خود را از سر بگیرد.

به گزارش فانوس، سید هادی طباطبایی در خصوص آخرین شرایط استقلال تهران اظهار داشت: من بازی این تیم مقابل سیاه جامگان را به طور کامل ندیدم و تنها صحنه‌های منتخب بازی را دیدم اما در مجموع می‌گویم که شرایط استقلال خوب و ایده آل است. این تیم در نیم فصل دوم متحول شد و بازی‌های خوبی ارائه داد و این بازی‌های خوب با کسب نتایج درخشان تکمیل شد تا هواداران هم از تیم و شرایط موجود راضی باشند.

وی افزود: به نظر من اصلی ترین دلیل توقف خانگی مقابل سیاه جامگان، خستگی زیادی بود که بدن بازیکنان را درگیر کرده بود. اگر آبی پوشان شرایط بدنی شان عادی بود قطعا سیاه جامگان بدون امتیاز تهران را ترک می‌کرد.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص دیدار روز چهارشنبه این تیم با سایپا بیان داشت: سایپا هم مثل خود استقلال در نیم فصل دوم کاملا متحول شده و نسبت به نیم فصل اول خیلی تغییر کرده است. پیروزی برابر این تیم برای استقلال به هیچ وجه دور از دسترس نیست. به نظرم استقلال می‌تواند بر سایپا غلبه کند و بار دیگر روند پیروزی های خود را از سر بگیرد.

انتهای پیام/

منبع: کاپ

 

لینک سریع

#

تبلیغات