پایگاه اطلاع رسانی فانوس | سود معوق سال‌های ۹۲ و ۹۳ سهام عدالت توزیع می‌شود

براساس مصوبه جلسه ساماندهی توزیع سهام عدالت

سود معوق سال‌های ۹۲ و ۹۳ سهام عدالت توزیع می‌شود

سرویس استان ها - استاندار قزوین گفت: براساس مصوبه جلسه ساماندهی توزیع سهام عدالت، سود معوق سال‌های ۹۲ و ۹۳ سهام عدالت تا پایان سال ۹۶ توزیع می‌شود.

به گزارش فانوس به نقل از تسنیم، جلسه ساماندهی توزیع سهام عدالت استان قزوین ظهر امروز در سالن جلسات دفتر استاندار قزوین برگزار و موضوعات مربوط به چگونگی توزیع سهام عدالت و سود‌های آن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

فریدون همتی، استاندار قزوین در این نشست ضمن تأکید بر ضرورت برخورد منطقی و کارشناسانه با سهام عدالت اظهار داشت: سیاست کلان سهام عدالت در راستای کمک به قشر ضعیف جامعه و دهک‌های اقتصادی پایین بوده و در این زمینه باید تصمیمات کاملا کارشناسانه و منطقی باشد.

وی افزود: توزیع متوازن ثروت در جامعه همواره یکی از سیاست‌های نظام بوده و هست که ریشه آن را باید در احکام اسلامی جستجو کرد و ما به عنوان یک جامعه اسلامی وظیفه داریم تا در این راستا تلاش کنیم.

استاندار قزوین همچنین با بیان اینکه چند سال است که سود سهام عدالت معوق شده است عنوان کرد: باید در اسرع وقت نسبت به محاسبه و پرداخت سودهای معوق سهام عدالت اقدام شود که این مهم با رونمایی از سامانه جامع سهام عدالت انجام می‌شود.

سهام عدالت خرید و فروش می‌شود

همتی با بیان اینکه برنامه‌های جامعی در رابطه با سهام عدالت در دست اجراست گفت: دولت در پی تحقق این امر است در آینده‌ای نزدیک سازوکاری ایجاد کند تا بر اساس آن بتوان سهام عدالت را خرید و فروش کرد.

وی بیان اینکه یکی از سیاست‌های مهم دولت شفاف‌سازی و اجرای عدالت در این زمینه است خاطرنشان کرد: مجموعه سیاست‌های دولت در زمینه سهام عدالت تا پایان هفته جاری ابلاغ می‌شود.

تاکنون بیش از 765 هزار نفر در استان قزوین سهام عدالت خود را دریافت کرده‌اند و بر اساس مصوبه جلسه ساماندهی توزیع سهام عدالت، سود معوق سال‌های 92 و 93 سهام عدالت تا پایان سال 96 توزیع می‌شود.

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات