پایگاه اطلاع رسانی فانوس | نیازسنجی آموزشی موجب کاهش بیکاری در جامعه می‌شود

نایب رئیس مجلس:

نیازسنجی آموزشی موجب کاهش بیکاری در جامعه می‌شود

سرویس استان ها - بوشهر- نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر آموزش‌ها در مراحل مختلف تحصیلی در راستای نیاز جامعه باشند افراد پس از تحصیل بیکار نخواهند ماند.

به گزارش فانوس به نقل از فارس، مسعود پزشکیان  شنبه‌شب در آیین تجلیل از بانیان مدرسه سعادت اظهار داشت: باید تاریخ و گذشته استان و کشورمان را بدانیم تا بتوانیم بر اساس تجربیات گذشتگان نقشه جدیدی برای آینده ترسیم کنیم.

وی افزود: در تمامی کشورها با بیان گذشته خود علاوه بر افتخار به گذشتگان، هویت و قدمت است که باید به همگان معرفی و جامعه به وجود هویت غنی خود افتخار کنند.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مدرسه سعادت نشانه هویت علمی، تعلیم و تربیت این استان است و برگزاری بزرگداشت به مناسبت سالروز تاسیس این مدرسه یکی از فعالیت‌های مثبتی است که در راستای معرفی فعالیت‌ها مفاخر بزرگ این استان در گذشته برای نسل جدید صورت می‌گیرد.

پزشکیان با بیان اینکه اگر آموزش‌ها در مراحل مختلف تحصیلی در راستای نیاز جامعه باشند افراد پس از تحصیل بیکار نخواهند ماند، بیان کرد: نیازسنجی آموزشی موجب این می‌شود که افراد پس از فارغ‌التحصیلی وارد عرصه کار برای رشد و توسعه کشور شوند.

 وی عنوان کرد: علوم روزانه در حال نو شدن هستند و ما نیز باید دانش خود را به روز و همگام با دنیا به رشد و توسعه علمی توجه کنیم.

نایب رئیس اول مجلس اضافه کرد: اگر در جامعه حق و حقوق‌ها به صورت یکسان داده شود جامعه یک دست و همراه خواهند بود اما مشاهده بی‌عدالتی در جامعه افراد را خشمگین می‌کند.

نائب‌ رئیس اول مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بی‌عدالتی در جامعه انسان را خشمگین و ناراحت می‌کند گفت: بی عدالتی و تبعیض انسان‌ها را به فریاد می‌آورد چراکه اگر همه انسان‌های جامعه مساوی و برابر دیده شوند اعتراضی در جامعه نمی‌شود.

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات