پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | انقلابی‌گری همان حسینی‌گری ‌است

سرلشکر سلیمانی :

انقلابی‌گری همان حسینی‌گری ‌است

سرویس استان ها - سردار سرلشکر سلیمانی با اشاره به اینکه مداحی امروز باید متناسب با انقلاب اسلامی باشد گفت: مداحی بدون روح انقلابی، حسینی نیست.

به گزارش فانوس به نقل از تسنیم ، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی امشب در جمع جوانان هیئتی و مداحان استان کرمان در بیت‌الزهرای کرمان اظهار‌‌ داشت: امروز هیئتی‌ها نقش بزرگی در پیشبرد اهداف انقلاب و آرمان‌های شهدا دارند.

وی با اشاره به اینکه امروز به برکت انقلاب اسلامی تعداد هیئت‌های مذهبی و مداحان در استان کرمان و سراسر کشور زیاد است، افزود: این در حالی است که قبل از انقلاب فقط دو تا سه تا هیئت مذهبی در کرمان وجود داشت و عزاداری برای امام حسین(ع) به سختی انجام می‌شد.

فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه وجود جوانان هیئتی‌ها و مداحان ثمره ارزشمند انقلاب اسلامی است، با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر تربیت حافظان قرآن کریم در کشور خاطر‌نشان کرد: وجود یک مداح و یا قاری در یک خانواده، اول باعث متحول‌شدن خانواده خودش می‌شود.

وی با اشاره به اینکه پرورش مداح در جامعه، ترویج معنویت است گفت: مداحی باید متناسب با انقلاب اسلامی و در بستر انقلاب و ولایت باشد.

سردار سلیمانی با بیان اینکه مداحی بدون روح انقلابی، حسینی نیست افزود: انقلابی‌گری همان حسینی‌گری و همان فاطمه‌گری است و مدافع انقلاب، مدافع حسین است.

به گزارش تسنیم، آخرین شب از مراسم عزاداری بیت‌الزهرای کرمان با حضور سردار سرلشکر قاسم سلیمانی و مداحی حاج محمود کریمی همراه بود.

انتهای پیام/

 

لینک سریع

#

تبلیغات