پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | نیروگاه علی‌آباد کتول وارد مدار شد

نیروگاه علی‌آباد کتول وارد مدار شد

سرویس اقتصادی - مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق شهید سلیمی گیلان گفت: حادثه رخداده تنها در ایستگاه تقلیل فشار گاز نیروگاه بود که با پیگیری‌های انجام شده آتش به طور کامل مهار شد و در حال حاضر نیروگاه بدون هیچ مشکلی وارد مدار شده است.


به گزارش فانوس  امیریوسف فولادی در تشریح جزئیات حادثه امروز اظهار کرد: حوالی ساعت ۱۱ صبح به دلیل آتش‌سوزی در ایستگاه تقلیل فشار گاز نیروگاه علی‌آباد کتول حادثه‌ای اتفاق افتاد.
 
وی ادامه داد: علت این حادثه مسائل فنی بوده که در حال حاضر پیگیر دلیل اصلی حادثه هستیم و بعد از پیگیری‌های لازم می‌توان در مورد برآورد خسارت و تلفات صحبت کرد.
 
مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق شهید سلیمی گیلان در خصوص تلفات جانی این حادثه گفت: خوشبختانه این حادثه هیچ تلفات جانی نداشته و تنها سه نفر از پرسنل دچار سوختگی سطحی شده‌اند که بر اساس آخرین اخبار این سه همکار نیز از بیمارستان ترخیص شدند.
 
وی همچنین تعداد مصدومان که ۹ نفر اعلام شده بود را تکذیب کرد.
 
فولادی تصریح کرد: در حال حاضر آتش به طور کامل مهار شده و به دلیل پتانسیل نیروگاه توانستیم بلافاصله با استفاده از سوخت گازوئیل نیروگاه را وارد مدار کنیم.
 
به گفته وی، با توجه به فاصله زیاد ایستگاه از نیروگاه، نیروگاه دچار حادثه نشده و در حال حاضر نیز برای رفع مشکل ایستگاه تمامی سازمان‌ها همچون شرکت گاز گلستان بسیج شده‌اند.

انتهای پیام/

منبع: ایسنا
 

لینک سریع

#

تبلیغات