پایگاه اطلاع رسانی فانوس | با تیمی جوان به یک جنگ تمام‌عیار می‌رویم

با تیمی جوان به یک جنگ تمام‌عیار می‌رویم

سرویس ورزشی - تیمی جوان، با استعداد و پر از انگیزه داریم که با هر کدام از آنها صحبت می‌کنم دریایی از انگیزه هستند تا خود را نشان بدهند.

به گزارش گروه ورزشی فانوس، به عنوان یک مربی از داشتن چنین نفراتی در تیم‌ ‌ملی احساس غرور می‌کنم و لذت می‌برم. امیدوارم که فرنگی‌کاران تیم‌ ‌ملی بتوانند مزد زحمات‌شان را در جام جهانی با کسب بهترین نتیجه‌ بگیرند. البته کشتی فرنگی ایران دوران پوست اندازی خود را طی می‌کند و باید به این جوانان فرصت کافی داده شود. جام جهانی هم بهترین میدان برای نفرات جوان ما است تا با کسب تجربه بتوانیم تا المپیک ٢٠٢٠ بهترین تیم جهان را داشته باشیم. به گونه‌ای که در هر وزن با داشتن چند کشتی‌گیر خوب برای انتخاب‌شان دچار چالش شویم.

در برخی از اوزان به دلیل اینکه برخی از نفرات پا به سن گذاشته از تیم‌ ‌ملی رفته‌اند دچار خلأ شده‌ایم و باید به جوانان به عنوان جایگزینان این نفرات میدان بدهیم تا ان‌شاء‌الله هر چه‌ سریع‌تر جای خالی آنها را پر کنند. ما با تمام توان برای یک جنگ تمام عیار به جام جهانی می‌رویم هدف اول‌مان جنگیدن با تمام توان و سپس نگه داشتن جام قهرمانی در ایران است.

سعیدعبدولی به دلیل مشکلاتی که داشت، دیر به تمرینات تیم‌ ‌ملی ملحق شد، اما ٢٠ روز زمان دادیم و همه سعی خود را می‌کنیم تا او را به شرایطی برسانیم تا بتواند در جام جهانی کشتی بگیرد. حریفان او در این رقابت‌ها نیز از چهره‌های نامدار هستند که بیشتر آنها با عبدولی در المپیک کشتی گرفته‌اند و شرایط شان تا حدودی شبیه عبدولی است.

شورای فنی با حضور نفراتی همچون مهدی علیاری، سامان عبدولی و... در جام جهانی موافقت کرده است. خوشبختانه تصمیمات شورای فنی بسیار فنی، کارشناسی و با نگاه باز بود. امیدوارم که با کمک این بزرگان و حمایت مردم بتوانیم به قهرمانی در جام جهانی برسیم و همگی از این آزمون رو سفید بیرون بیاییم. کار بسیار سختی داریم، اما ما میزبان هستیم و از امتیاز بزرگ حمایت تماشاگران خون گرم خوزستانی برخورداریم.

علی اشکانی- سرمربی تیم‌ ‌ملی کشتی فرنگی

/انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات