پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | حافظ در پله 77 هزار واحدی درجا زد

حافظ در پله 77 هزار واحدی درجا زد

سرویس اقتصادی - شاخص بورس اوراق بهادار در هفتمین روز اسفند ماه سال 95، با رشد 16 واحدی به پله 77 هزار و 863 واحدی رسید.

به گزارش فانوس به نقل از میزان، شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با 16 واحد رشد به پله 77 هزار و 863 واحدی رسید.
              
در معاملات امروز تعداد 618 هزار و 913 سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و 408 میلیون و 763 هزار ریال در بیش از 54 هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.               
بر این اساس شاخص‌ قیمت (وزنی-ارزشی) 5 واحد، شاخص کل(هم‌وزن) 8 واحد، شاخص قیمت(هم‌وزن) 7 واحد، شاخص بازار اول 104 واحد رشد و شاخص بازار دوم 481 واحد و شاخص آزاد شناور 39 واحد کاهش را تجربه کردند.    
              
نمادهای پر بیننده معاملات امروز سایپا، گروه دارویی برکت، ایران خودرو دیزل، پارس خودرو، بانک ملت، صنایع آذرآب با روند منفی و تنها نماد مثبت معاملات امروز کارخانجات تولیدی شیشه رازی بوده است.
              
*معاملات بازار فرابورس:       
       
شاخص بازار فرا‌بورس با کاهش بیش از یک واحدی به پله 865 واحدی رسید.  
              
در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد 120 هزار و 676 سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و 952 میلیون و 654 هزار ریال در بیش از 23 هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.  
              
در معاملات بازار فرابورس صنایع بهداشتی ساینا، آتیه داده پرداز با روند صعودی و نمادهای  گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، ریل سیر کوثر، کشت و صنعت شهداب ناب خراسان، شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان و معدنی کیمیای زنجان گستر با روند نزولی به کار خود پایان دادند.

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات