پایگاه اطلاع رسانی فانوس | اجرای 6 هزار پروژه در بخش بهداشت و درمان/ 70 درصد طرح‌ها قبل از پایان دولت به بهره‌برداری می‌رسد

وزیر بهداشت خبر داد

اجرای 6 هزار پروژه در بخش بهداشت و درمان/ 70 درصد طرح‌ها قبل از پایان دولت به بهره‌برداری می‌رسد

سرویس استان ها - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اجرای 6 هزار پروژه در بخش بهداشت و درمان در سراسر کشور خبر داد و گفت: 70 درصد این طرح‌ها قبل از پایان دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش فانوس به نقل از فارس، سیدحسن قاضی‌زاده‌ هاشمی در حاشیه سفر به شهرستان سرخه اظهار داشت: امروز 18 طرح در حوزه بهداشت و درمان این استان مورد بهره‌برداری قرار گرفت و 72 طرح هم آغاز شد.

وی اضافه کرد: طرح‌هایی که مورد بهره‌برداری قرار گرفت، شامل دانشکده، خدمات دندان‌پزشکی، کلینیک‌های ویژه، خانه‌های بهداشت و یک خوابگاه دانشجویی در سرخه است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: طرح‌هایی که در استان سمنان آغاز شد، همه بهداشتی است و پایگاه‌ها و مراکز جامع خدمات سلامت ساخته خواهد شد تا بتوانند خدمات بهتری را به مردم ارائه دهند.

قاضی‌زاده‌هاشمی ادامه داد: 6 هزار پروژه در بخش بهداشت و درمان در دست اجرا بوده که باید 70 درصد آن‌ها قبل از پایان این دولت به بهره‌برداری برسد و بر اساس گزارش‌هایی که داریم، پروژه‌ها خیلی خوب پیش می‌رود.

وی تصریح کرد: استانداران و فرمانداران همه کمک می‌کنند و خیران نیز در اجرای این طرح‌ها نقش ویژه‌ای دارند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: 50 درصد اعتبارات این 6 هزار پروژه را ما می‌دهیم و 50 درصد را از منابع استانی تأمین می‌کنیم و همچنین خیران کمک می‌کنند.

قاضی‌زاده‌هاشمی بیان کرد: حدود این عدد باید نزدیک به 2 هزار و 300 میلیارد تومان باشد و این عدد، مجموع رقمی که برای این پروژه‌ها هزینه می‌شود و در استان سمنان، این رقم 52 میلیارد تومان است.

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات