پایگاه اطلاع رسانی فانوس | ارتش و نیروهای مسلح مطاع ولایت هستند

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی:

ارتش و نیروهای مسلح مطاع ولایت هستند

سرویس استان ها - فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی با بیان اینکه امروز صراط مستقیم، صراط ولایت است، گفت: ارتش و نیروهای مسلح مطاع ولایت هستند.

به گزارش فانوس به نقل از فارس، امیر‌ کیومرث حیدری پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه  فرمانده منطقه غرب کشور اظهار کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران سه تفاوت با نیروهای مسلح جهان دارند.

وی مأموریت اصلی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را اعتلای کلمه‌ الله و پاسداری از دین خدا عنوان کرد و ادامه داد: امروز به‌ عنوان سربازان خدایی هر لحظه در حال معامله با خداوند هستیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی تفاوت دیگر نیروهای مسلح کشور با جهان را در رهبری و فرماندهی دانست و گفت: در بستر پرفیض ولایت به واسطه فرهنگ نورانی که ولی‌امر مسلمین در جامعه تبیین فرمودند و بصیرت الهی روز به‌ روز در پرتو نور ولایت چهره‌هایی ولایی در ارتش جمهوری اسلامی ایران در تمام ابعاد در کشور ظهور و بروز و در عرصه خدمتگزاری نقش‌آفرینی می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه ارتش و نیروهای مسلح مستقیماً تحت امر مطاع ولایت هستند، اضافه کرد: امروز صراط مستقیم، صراط ولایت است و وجود مبارک ولایت بالاترین نعمتی بوده که خداوند نصیب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است، لذا این شکرگزاری نه تنها به‌ صورت لسانی بلکه در عمل تبعیت و اطاعت محض از ولایت نیز همواره بارز است.

حیدری با بیان اینکه تبلیغ، نشر فرهنگ اسلامی و ولایت رسالت همگانی است، افزود: دین و کتاب آسمانی ما مسلمانان واحد است و فاصله‌ای میان اهل‌ سنت و اهل‌ تشیع نیست.

وی گفت: امیر منوچهر کاظمی نمونه‌ای از سربازی فداکار و چهره کم‌نظیری است که در تبعیت از ولایتمداری در عمل همیشه در صحنه حاضر بوده و در مبارزه با کفر و نفاق با دشمن بعثی به عنوان یک مسلمان متواضع، عاشقی اهل‌ بیت(ع) را سرلوحه هدف خود قرار داده است.

حیدری درباره امیر فرهاد آریانفر فرمانده جدید قرارگاه غرب کشور تصریح کرد: آریانفر آموخته مکتب ولایت و امامت است و تمام مراحلی را که امیرکاظمی طی کرده، سپری کرده است.

انتهای پیام/