پایگاه اطلاع رسانی فانوس | ابهام در ثبت چندین شرکت توسط فرزند وزیر راه/ آخوندی باید پاسخگو باشد

قاضی‌پور خبر داد

ابهام در ثبت چندین شرکت توسط فرزند وزیر راه/ آخوندی باید پاسخگو باشد

سرویس استان ها - نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرزند وزیر راه امسال چند شرکت ثبت کرده که این موضوع منجر به ایجاد ابهاماتی شده است، گفت: پاسخ وزیر راه به نمایندگان ملت باید براساس منطق و طبق مستندات باشد.

به گزارش فانوس به نقل از فارس، نادر قاضی‌پور امروز در تبریز اظهار داشت: موضوع استیضاح وزیر راه و شهرسازی به همت نمایندگان مجلس شورای اسلامی از طرف هیأت رئیسه مجلس اعلام وصول شد و وزیر باید در صحن علنی مجلس حاضر شود.
وی با بیان اینکه برخی کارشکنی‌ها این استیضاح را به تعویق انداخت، اضافه کرد: فردا (اول اسفندماه) اسفندماه وزیر راه با حضور در صحن علنی مجلس باید پاسخگوی 13 بند سؤالات مطرح شده نمایندگان متقاضی استیضاح باشد.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پاسخ وزیر راه و شهرسازی باید براساس منطق و طبق مستندات باشد و بتواند رأی اعتماد نمایندگان را بگیرد و نمایندگان متقاضی استیضاح را قانع کند.
این نماینده مجلس تأکید کرد: سؤالات مطرح شده براساس تخصص و مشکلات موجود در وزارتخانه راه و شهرسازی بوده و یکی از موضوعات بحث حادثه ریلی تبریز ـ مشهد است.
قاضی‌پور با اشاره به اینکه قانع شدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیر راه منجر به قانع شدن مردم نیز خواهد بود، متذکر شد: منتظر هستیم تا روز استیضاح فرا برسد و تمام تلاش خود را برای احیای حقوق و روشن‌سازی برخی ابهامات انجام خواهیم داد.
وی به موضوع دیگر مطرح شده در خصوص فرزند وزیر راه و شهرسازی اشاره کرد و بادآور شد: در سال‌جاری فرزند وزیر راه و شهرسازی چند شرکت ثبت کرده که منجر به ایجاد ابهاماتی شده که فردا منتظر پاسخ وزیر هستیم.

انتهای پیام/