پایگاه اطلاع رسانی فانوس | تحرکات مرزی گروهک‌های معاند با تلاش نیروهای امنیتی خنثی‌ شد

فرمانده نیروی انتظامی :

تحرکات مرزی گروهک‌های معاند با تلاش نیروهای امنیتی خنثی‌ شد

سرویس استان ها - فرمانده نیروی انتظامی گفت: برخی از گروهک‌های معاند و تروریستی در ماه‌های اخیر از طریق مرزهای شمال غرب و جنوب شرق قصد ورود به خاک کشور را داشتند که خوشبختانه تحرکات آنها با هوشیاری نیروهای امنیتی خنثی شد.

به گزارش فانوس به نقل از تسنیم،سردار حسین اشتری اظهار داشت: برخی از گروهک‌های معاند و تروریستی در ماه‌های اخیر از طریق مرزهای شمال غرب و جنوب شرق قصد ورود به خاک کشور را داشتند که خوشبختانه نیروهای مرزبانی، سپاه و دیگر نهادهای امنیتی با هوشیاری و وارد کردن ضربات بهنگام از ورود آنها به داخل کشور جلوگیری کردند.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: همچنین در برخی مناطق کشور تعدادی از اعضای این گروه‌های معاند پیش از انجام هر اقدامی دستگیر شده‌اند.

وی امنیت مرزهای جنوب شرق را با توجه به همجواری با 2 کشور ناامن پاکستان و افغانستان مطلوب و قابل قبول توصیف کرد و گفت: طرح انسداد مرزهای جنوب شرق کشور در بخش‌هایی که دارای خلاء امنیتی است با جدیت ادامه دارد.

اشتری اضافه کرد: برخی اقدامات انجام شده در راستای طرح انسداد مرزهای جنوب شرق از جمله ایجاد کانال‌ها و موانع فیزیکی، در پی وقوع سیلاب‌های اخیر در جنوب سیستان و بلوچستان دچار آسیب شده که بازسازی و مرمت آنها نیز در دست اقدام است.

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات