پایگاه اطلاع رسانی فانوس | قمارخانه‌های جدید در تهران

یادداشت

قمارخانه‌های جدید در تهران

سرویس اجتماعی - با ظهور سونامی اینترنتی درجامعه و در بین جوانان، اخیرا قمار اینترنتی و دعوت به خانه‎های قمار، ظهور کرده است و ازافراد علاقمند دعوت می‌شود تا در خانه‌های پوکر حضور یابند.

دکتر مجید ابهری

خانه پوکر، همان قمارخانه‌های سابق است که امروز جلد عوض کرده‌اند و با تلاقی فسادانگیز برای غوطه‌ور شدن افراد به خصوص جوانان به شمار می‌آیند.

پخانه‌های پوکر اغلب دراماکن شمال شهر و برج‌های گران قمیت با دکوراسیون‌های مجلل شکل گرفته‌اند وحلقه اول و دوم آن را افراد مورد اعتماد و شناخته شده و صاحبان و مدیران قمارخانه‌ها تشکیل می‌دهند.

تعداد قماربازان با تبلیغات چهره به چهره، دعوت‌های حضوری درکنار گروه‌های قمار باز اینترنتی در حال گسترش است که با انواع مشروبات از مشتریان خود پذیرایی می‌کنند.

انواع بازی‌های قمار چه بصورت حضوری با وسایل وچه غیرحضوری بوسیله اینترنت توسط قماربازان حرفه‌ای که برخی از آن‌ها از خارج به کشور آمده‌اند، هدایت می‌شود. این افراد پول‌های برده شده در قمار را به صورت ارز از کشور خارج می‌کنند.

علاوه بر این انواع شرط بندی‌ها‌ در قالب‌های مختلف سرگرمی حاشیه‌ای این قماربازان است که باید خانواده‌ها ونخبگان اجتماعی وارد میدان شوند و با اطلاع‌رسانی و آگاه سازی، اهداف شوم این گونه مراکز سیاه و خانمان سوز را برملا سازند و اجازه ندهند آسیب جدیدی بر آسیب موجود افزون شود.

اگر ورود هر فن‌آوری به جامعه با بستر سازی فکری و فرهنگ کاربردی مناسبی همراه نباَشد، عوارض و آسیب‌های بیشتری را به نسبت محاسن و امتیازاتش در جامعه درپی خواهد داشت.
هر چند نیروهای امنیتی وانتظامی با هوشیاری به شناسایی سرنخ‌ها به مبارزه با این گونه اماکن پرداخته‌اند، اما لازم است تا خانواده‌ها برای برخورد اساسی و ریشه‌ای،‌ نیز کمک کنند و اجازه ندهند فرزندانشان به گرداب هولناک قمار کشیده شوند.

انتهای پیام/

 

لینک سریع

#

تبلیغات