پایگاه اطلاع رسانی فانوس | دستاوردهای انقلاب جبهه استکبار را به خشم آورده است

وزیر دادگستری:

دستاوردهای انقلاب جبهه استکبار را به خشم آورده است

سرویس استان ها - وزیر دادگستری گفت: دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی در دنیا جبهه استکبار را به خشم و خروش و دشمنی شدید واداشته است.

به گزارش فانوس به نقل از فارس، حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان کازرون که با حضور استاندار فارس، امام‌جمعه این شهر، نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان و جمعی از مدیران این استان در سالن دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار شد با گرامیداشت دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در سخنانی به جایگاه بالای انقلاب اسلامی در مبارزه با جریان ظالمان جهانی پرداخت و اظهار داشت: امروزه حساسیت و عکس‌العمل‌های بسیاری که جبهه استکبار و دشمنان این نظام بر آن واداشته به خاطر منشأ و آثار بزرگی بوده که انقلاب اسلامی در سراسر دنیا از خود بروز می‌دهد.

وی خوب عمل کردن انقلاب اسلامی در مبارزه با استکبار جهانی را همت و تلاش مردم و فداکاری‌های وصف‌ناپذیر آنان برشمرد و تصریح کرد: امروزه چنانچه مردم با تمام و کمال به پای انقلاب ایستاده‌اند و از خود فداکاری نشان می‌دهند به خاطر این بوده که انقلاب برای آنان مفید بوده و زندگی و جایگاهشان را در عرصه داخلی و خارجی تغییر داده است.

وزیر دادگستری گفت: امروز مردم از ما دولتمردان انتظاراتی دارند که به‌حق و معقول است چراکه توان مدیریتی کشور نشان داده می‌تواند قدرت پاسخگویی بالایی داشته باشد.

پورمحمدی بیان داشت: مشکلات کشور گرچه امروزه بسیار است اما کارهای خوبی صورت گرفته که این به معنای آن نیست که ازخودراضی باشیم و از خودمان تقدیر کنیم.

وی بابیان اینکه عملکرد، خدمات‌رسانی و وضع کشور در عرصه‌های مختلف در حال حاضر بر اساس آمارها بسیار مثبت است متذکر شد: چنانچه قدرتمند نبودیم این‌همه دشمنی و حساسیت و هجمه‌های گوناگون را در کشور نداشتیم.

وزیر دادگستری گفت: چنانچه آمریکا امروزه به روی ایران حساب باز کرده فقط به خاطر این است که اعداد و ارقام عملکرد را می‌بیند به‌طوری‌که مردم ما به خاطر کم‌کاری ما از این ارقام بی‌خبرند.

پورمحمدی تصریح کرد: مقام معظم رهبری بارها تأکید داشته‌اند که کارهای صورت گرفته باید به مردم بازگو تا روح امید در آنان دمیده شود.

وی خاطرنشان کرد: منابع مالی دولت بسیار محدود است بنابراین باید از ظرفیت و خلاقیت نامحدود مردم در تولید و اشتغال‌زایی کمک گرفت و آنان را تشویق کنیم تا به میدان بیایند.

وزیر دادگستری در پایان گفت: کازرون به‌عنوان یک شهرستان شاخص در عرصه‌های مختلف از بدو انقلاب تاکنون بوده بنابراین باید دولت سهم آن در تخصیص‌ها را خوب تعریف کند و از آن‌طرف مردم این دیار برای آبادانی این شهرستان همت گمارند.

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات