پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | احداث پروژه‌های صادرات‌محور مورد حمایت دولت قرار می‌گیرد

عضو هیأت مدیره شهرک‌های صنعتی ایران:

احداث پروژه‌های صادرات‌محور مورد حمایت دولت قرار می‌گیرد

سرویس استان ها - عضو هیأت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: کسانی که پروژه‌های آنها به دلیل عدم توانایی بدهی‌ها تعطیل شده و یا اینکه در حال احداث پروژه‌های جدید صادرات‌محور هستند، دولت آنان را مورد حمایت قرار می‌دهد.

به گزارش فانوس به نقل از فارس، غفار اسماعیلی عصر امروز در مراسم افتتاح پروژه گازرسانی به شهرک صنعتی انار اظهار داشت: شهرک صنعتی انار باتوجه به موقعیت جغرافیایی و اینکه در کنار جاده، مسطح بودن و مساحت 120 هکتاری دارای جایگاه خوبی است.

عضو هیأت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: استان کرمان نیز با توجه به داشته‌هایی که دارد، می‌تواند حرف اول و دوم را در کشور و در بخش صنایع بزند

غفاری با اشاره به توجه دولت به رویکرد اقتصاد مقاومتی بیان داشت: دولت از کسانی که توانایی لازم در ایجاد صنایع، ایجاد اشتغال و کارآفرینی را دارند، حمایت می‌کند.

عضو هیأت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران عنوان کرد: رویکرد دولت جمهوری اسلامی ایران حمایت از سرمایه‌گذار است

وی ابراز داشت: کسانی که پروژه‌های آنها به دلیل عدم توانایی بدهی‌ها تعطیل شده و یا اینکه در حال احداث پروژه‌های جدید صادرات‌محور هستند، دولت آنان را مورد حمایت قرار می‌دهد.

اسماعیلی واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران به قیمت مناسب در شهرک صنعتی انار و همکاری بانک‌ها و مسئولان ذیربط و به‌کارگیری سرمایه‌گذاران خارجی را مورد تاکید قرار داد.

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات