پایگاه اطلاع رسانی فانوس | نمایشگاه بین‌المللی قرآن بدون مراسم اختتامیه به کار خود پایان می‌دهد

امشب

نمایشگاه بین‌المللی قرآن بدون مراسم اختتامیه به کار خود پایان می‌دهد

سرویس فرهنگی و هنری - بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم امشب 8 تیرماه ساعت 22 بدون برگزاری مراسم اختتامیه به کار خود پایان می‌دهد.

به گزارش فانوس به نقل از فارس، بیست‌وچهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم 24 خردادماه طی مراسمی با حضور وزیر ارشاد در مصلای امام خمینی(ره) آغاز شد.

این نمایشگاه با توجه به تغییراتی که در مکان برگزاری و محتوای آن وجود داشت بیش از دو سال گذشته مورد استقبال قرار گرفت به طوری که روزانه شاهد حضور پرشور مردم قرآن‌دوست کشورمان بودیم.

زمان برپایی این نمایشگاه تا 8 تیرماه اعلام شده بود اما با توجه به اینکه هر ساله نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم تمدید می‌شد، انتظار می‌رفت که این‌بار هم همچون سال‌های گذشته فرصت بازدید از نمایشگاه تمدید شود اما حجت‌الاسلام حشمتی معاون قرآن و عترت ارشاد در گفت‌وگویی با فارس از نداشتن برنامه‌ای برای مهلت تمدید نمایشگاه خبر داده بود و گفت: با توجه به اینکه نماز عید فطر در مصلا برگزار می‌شود باید تمهیدات لازم برای برپایی این مراسم باشکوه اندیشیده شود.

بر همین اساس نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم امسال تمدید نمی‌شود و امروز 8 تیرماه آخرین مهلت بازدید از این نمایشگاه است و علاقه‌مندان تا ساعت 22 می‌توانند با حضور در مصلای امام خمینی(ره) از این فضای معنوی بهره بگیرند.

به گفته مسئولان برپایی بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با توجه به اینکه امشب هم‌زمان با شب قدر است مراسمی برای اختتامیه این دوره از نمایشگاه در نظر گرفته نشده است و امسال نیز همچون سال گذشته برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم بدون اختتامیه به کار خود پایان می‌دهد.

به گزارش فارس بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برای نخستین‌بار در دوران تصدی حجت‌الاسلام حشمتی بر معاون قرآن و عترت ارشاد در مصلای امام خمینی(ره) برگزار شد که تعامل نهادهای مختلف در برپایی نمایشگاه یکی از ویژگی‌های این دوره بود.