پایگاه اطلاع رسانی فانوس | ورزش جای سیاست نیست

رئیس فدراسیون کشتی آمریکا

ورزش جای سیاست نیست

سرویس ورزشی - سخنگوی فدراسیون کشتی آمریکا تاکید کرد این کشور هنوز هیچ سند رسمی از ایران مبنی بر عدم حضور در مسابقات جهانی نگرفته است.

به گزارش گروه ورزش فانوس، روز گذشته سخنگوی وزارت امور خارجه از حضور نیافتن کشتی‌گیران آمریکا در ایران برای شرکت در مسابقات جهانی خبر داد.

پاتریک سانداسکی سخنگوی فدراسیون کشتی آمریکا در گفت‌وگو با inside the games در این باره گفت: تا این لحظه نه فقط فدراسیون کشتی آمریکا بلکه اتحادیه جهانی کشتی به طور رسمی نمی‌داند این گزارش‌های رسیده درست است یا خیر.

وی افزود: ما هنوز اسناد رسمی نداریم مبنی بر اینکه تیم کشتی آمریکا فرصت شرکت در مسابقات جهانی کشتی آزاد را از دست خواهد داد. اگر این گزارشات و خبرها درست باشد کشتی آمریکا از این اتفاق بسیار ناامید خواهد شد. ما اعتقاد داریم این اتفاق غبرقابل قبول است.

رئیس فدراسیون کشتی آمریکا نیز تاکید کرد: در ورزش جایی برای سیاست نیست.

نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی نیز در این باره گفت: امیدوارم به زودی برای این مشکل راه حلی پیدا کنیم. با وجود اینکه ممنوعیت سفر بین دو کشور مطرح است اما ما ترغیب می‌کنم که فدراسیون ایران و آمریکا با هم در این باره همکاری کنند. کشتی رشته‌ای است که باعث اتحاد مردم و ملت‌ها می‌شود.

منبع: فارس

/انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات