پایگاه اطلاع رسانی فانوس | دهکده اقتصاد مقاومتی در کرمانشاه افتتاح می‌شود

معاون فرهنگی سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه :

دهکده اقتصاد مقاومتی در کرمانشاه افتتاح می‌شود

سرویس استان ها - معاون فرهنگی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: دهکده اقتصاد مقاومتی بیستم بهمن ماه به مناسبت دهه مبارک فجر در استان کرمانشاه افتتاح می‌شود.

به گزارش فانوس به نقل از تسنیم،سرهنگ بهرام میرزایی با اشاره به اینکه شعار محوری برنامه‌های امسال دهه فجر استان گفتمان انقلاب زمینه‌ساز امنیت پایدار و تحقق اقتصاد مقاومتی است، اظهار داشت: دهکده اقتصاد مقاومتی بیستم بهمن ماه به مناسبت دهه فجر با حضور مسئولان کشوری و استانی افتتاح می‌شود.

معاون فرهنگی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به اینکه سرکشی از خانواده شهدای نیروهای مسلح از مهمترین برنامه‌های دهه فجر است، عنوان کرد: برگزاری محافل انس با قرآن کریم، برگزاری صبحگاه مشترک به میزبانی قرارگاه غرب ارتش، نورافشانی و برگزاری مراسم گلبانگ در سه نقطه سالن آزادی، پاک شیرین و شهدای گمنام پارک کوهستان کرمانشاه از دیگر برنامه‌ها است.

میرزایی از برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی در استان خبر داد و گفت: برگزاری جشن پیروزی انقلاب در تمامی پاسگاهها، اعزام گروههای جهادی، دیدار فرماندهان سپاه با ائمه جمعه، برگزاری مراسم صبحگاه و نواختن زنگ فجر، برگزاری مراسم بسیج مهندسان و سلسله نشست گفتمان انقلاب نیز از دیگر برنامه‌های این کمیته است.

وی به دیدار جمعی از کاربران و کارفرمایان بسیجی با امام جمعه اشاره کرد و افزود: برگزاری دعای ندبه، ویزیت رایگان در محله‌های محروم استان، کارگاه سبک زندگی ایرانی اسلامی، نشست منتظران موعود، افتتاح طرحهای اقتصاد مقاومتی، تشکیل شورای عالی قشر بسیج مهندسین، برگزاری نشست سبک زندگی ایرانی اسلامی نیز در این هفته انجام می‌شود.

میرزایی با اشاره به دیدار فرماندهان با خانواده شهدا و برگزاری کارگاه شعر مقاومت و پایداری به مناسبت دهه فجر در استان، گفت: برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و تولیدات، افتتاح دهکده اقتصاد مقاومتی در چهارشنبه 20 بهمن و برگزاری مسابقات تیراندازی، قرآنی، فرهنگی و هنری نیز از دیگر برنامه‌ها است.

معاون فرهنگی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه عنوان کرد: شرکت اقشار مختلف بسیج در راهپیمایی، برگزاری ایستگاه صلواتی، نمایشگاه کاریکاتور و کارگاه پیشگیری از اعتیاد در مناطق حاشیه نشین کرمانشاه و برگزاری اردوی یک روزه راهیان نور غرب کشور نیز در این ایام در استان انجام می‌شود.

انتهای پیام /