پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | تفاهمنامه همکاری بین صدا و سیما و صنعت و معدن کرمان منعقد شد

با هدف حمایت از تولید :

تفاهمنامه همکاری بین صدا و سیما و صنعت و معدن کرمان منعقد شد

سرویس استان ها - اداره کل صدا و سیمای مرکز کرمان و سازمان‎ صنعت، معدن و تجارت استان با هدف حمایت از تولید تفاهمنامه همکاری را با یکدیگر منعقد کردند.

به گزارش فانوس به نقل از فارس ، امشب نشستی با حضور سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان، رئیس مجمع بسیج و رؤسای اداره‎های صنعت، معدن و تجارت و میراث فرهنگی زرند با مدیران شبکه پنج برای پخش مستقیم جشنواره سوهان زرندی در اداره کل صدا و سیمای کرمان برگزار شد.

در این نشست پس از ارائه توضیحات رئیس مجمع بسیج شهرستان زرند و سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان مقرر شد، کل مراسم جشنواره پوشش خبری داده و از سیمای کرمان پخش شود.

همچنین با تصمیمات اخذ شده، مقرر شد، اداره کل صدا و سیما و سازمان‎ صنعت، معدن و تجارت با هدف حمایت از تولید تفاهمنامه‎ای را تنظیم و اجرایی کنند.

در این نشست مهدی حسینی‎نژاد با اشاره به اهمیت توجه به کارگاه‎های تولیدی کوچک و بزرگ اظهار داشت: برگزاری جشنواره سوهان زرندی می‎تواند، آغاز خوبی برای همکاری‎های این سازمان با صدا و سیما باشد.

احمد علی‎رمضانی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان هم با اشاره به سیاست‎های این اداره کل در راستای اجرای فعالیت‎هایی که منجر به تحقق واقعی شعار اقتصاد مقاومتی می‎شود، اظهار داشت: صدا و سیما از این اقدامات استقبال و به صورت ویژه حمایت می‎کند.

سید مهدی قویدل دادستان عمومی و انقلاب و رئیس مجمع بسیج شهرستان زرند نیز اظهار داشت: پس از ثبت ملی سوهان شورایی متشکل از فرمانداری، میراث فرهنگی، مجمع بسیج و اداره صنعت، معدن و تجارت پیگیر برگزاری جشنواره سوهان هستند.

وی افزود: این جشنواره با هدف معرفی سوهان به عنوان سوغات زرند در کشور و حتی خارج از آن برگزار می‎شود که در این راستا جلسه‎های متعددی برگزار و در نهایت این جشنواره قطعی شد.

قویدل تصریح کرد: مجمع بسیج شهرستان از هر طرحی که به تحقق شعار اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری بینجامد، قاطعانه حمایت می‎کند.

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات