پایگاه اطلاع رسانی فانوس | ممنوعیت ورود اتباع ایرانی به آمریکا، نهایت تفکر نژادپرستانه غربی‌هاست

عضو کمیسیون عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در گفت‌وگو با فانوس

ممنوعیت ورود اتباع ایرانی به آمریکا، نهایت تفکر نژادپرستانه غربی‌هاست

سرویس سیاسی - عضو کمیسیون عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، ممنوعیت ورود اتباع ایران به خاک آمریکا را نهایت تفکر نژادپرستانه غربی‌ها دانست.

احمد علیرضا بیگی، نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر و عضو کمیسیون عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی فانوس در واکنش به اقدام اخیر دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا مبنی بر ممنوعیت ورود اتباع ایران و 6 کشور آسیایی و آفریقایی به آمریکا گفت: از دولت آمریکا غیرازاین قابل پیش‌بینی نبود و آن‌ها طبیعتاً تلاش می‌کنند دشمنی و کینه خودشان را به شیوه‌های مختلف علیه جمهوری اسلامی ایران اظهار کنند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس به تمدید قانون داماتو و موضوع اعمال تحریم‌های ایران به‌عنوان نمونه دیگر از دشمنی آمریکا با جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: ممنوعیت ورود اتباع ایران، عراق، یمن، سومالی، سودان، سوریه و لیبی به خاک آمریکا، نهایت تفکر نژادپرستانه غربی‌هاست.
 
علیرضا بیگی بابیان اینکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان برگزاری جلسه علنی امروز پارلمان، اقدام اخیر رئیس‌جمهور آمریکا را محکوم کردند گفت: مجلس قطعاً در تصمیم‌گیری‌های آتی موضوع ممنوعیت ورود اتباع ایرانی به آمریکا را هم در مصوبات خودش منظور نظر خواهد داشت و هم به دولت تذکر خواهد داد که اقدام عملی و فوری جهت دفاع از حقوق ایرانیان برای مقابله بافرمان نژادپرستانه رئیس‌جمهور آمریکا علیه مردم ایران صورت گیرد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس در پایان تأکید کرد: حتماً از طریق کمیسیون‌های مربوطه تذکرات لازم به رئیس‌جمهور مبنی بر محقق نشدن شعار بازگشتن عزت به پاسپورت ایرانی، داده خواهد شد.

/انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات