پایگاه اطلاع رسانی فانوس | افتتاح سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت خودرو در اصفهان

افتتاح سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت خودرو در اصفهان

سرویس استان ها - سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت خودرو در اصفهان با حضور خودروسازان و واردکندگان برتر کشور آغاز شد.

به گزارش فانوس به نقل از  تسنیم ، رسول محققیان مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان امشب در افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت خودرو اظهار داشت: اظهار تاسف می‌کنم از اینکه نتوانستیم پاسخگوی تمام درخواست‌کنندگان برای شرکت در این نمایشگاه باشیم، امیدواریم سال آینده در نمایشگاه برگ و جدید میزبان تمام آنها باشیم.

وی افزود: در این دوره نیز همچون سال‌های گذشته خودروسازان و واردکنندگان برتر کشور به این نمایشگاه پیوسته‌اند که گروه صنعتی ایران‌خودرو، گروه خودروسازی سایپا، مدیران خودرو، کرمان خودرو، شرکت صنایع مدیا موتورز کیش، شرکت خودروسازی کارمانیا، رامک خودرو، آرین موتور پویا و جهان نوین آریا از مشارکت‌کنندگان این دوره هستند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان تصریح کرد: حضور مستقیم 4 شرکت ایران‌خودرو، سایپا، کرمان موتور و مدیران خودرو به ‌عنوان تأمین‌کنندگان بخش عمده‌ نیاز خودروی کشور در کنار دیگر واردکنندگان و تولیدکنندگان فعال در این صنعت، طیف وسیعی از سلایق را پوشش می‌دهد.

وی با بیان اینکه تضمین کننده بهره‌برداری از نمایشگاه بزرگ اصفهان، رسانه‌ها به نیابت از مردم هستند، خاطرنشان کرد: در همین راستا شرکت نمایشگاه‌ها از شهرداری اصفهان درخواست 40 میلیارد تومانی کرده است که هنوز تصویب نشده است.

محققیان با اشاره به اینکه نمایشگاه بزرگ اصفهان 2 سهامدار عمده دارد، بیان کرد: 60 درصد آن سهام شهرداری، 32 درصد سهام اتاق بازرگانی و 8 درصد نیز سهامداران خرد هستند، در همین راستا برای فاز یک بالغ بر 90 میلیارد تومان بودجه پیش‌بینی شده که بخشی از آن نیز تامین شده است.

نگاه ویژه به پروژه نمایشگاه بین‌المللی اصفهان در بودجه سال 96

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان در پاسخ به سئوال خبرنگاری پیرامون وضعیت پیاده راه شدن چهارباغ اظهار داشت: در همین راستا تجربه موفق و بسیار خوبی را در میدان امام(ره) داشتیم و نتیجه مثبتی هم داشت، در نظر داریم ابتدا از میدان امام حسین(ع) تا شیخ بهائی و در مراحل بعد کل فضای چهارباغ را پیاده راه کنیم.

احمد شریعتی افزود: در همین راستا باید خیابان‌های باغ گلدسته و شمس‌آبادی را برای این کار مهیا سازیم تا به مشکل برخورد نکنیم، اولویت شهر اصفهان آلودگی هواست، پویش‌های مردمی، دوچرخه سواری، نو شدن ناوگان حمل و نقل( ورود 500 دستگاه اتوبوس یورو 4 در دهه فجر)، پیاده راه شدن چهارباغ و غیره همگی در کاهش آلودگی و افزایش نشاط مردم تاثیرگذارند.

وی با بیان اینکه در بودجه سال 96 شهرداری اصفهان به پروژه‌های بزرگ نگاه ویژه شده است، تصریح کرد: پروژه‌های استقلال، سالن همایش‌ها و نمایشگاه بزرگ اصفهان از جمله این پروژه‌ها هستند، در همین راستا بودجه خط 2 و 3 مترو نیز  مشخص شده است.

 سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت خودرو 9 هزار مترمربع فضای نمایشگاهی را تحت پوشش دارد و در تاریخ 5 تا 8 بهمن ماه از ساعت 16 تا 22 میزبان علاقه‌مندان و متخصصان خواهد بود.

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات