پایگاه اطلاع رسانی فانوس | افتتاح پانزدهمین نمایشگاه تکنولوژی و تجهیزات کشاورزی

افتتاح پانزدهمین نمایشگاه تکنولوژی و تجهیزات کشاورزی

سرویس استان ها - با حضور ۱۱۰مشارکت‌کننده پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تکنولوژی و تجهیزات کشاورزی و باغبانی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان افتتاح شد.

به گزارش فانوس به نقل از مهر، پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تکنولوژی و تجهیزات کشاورزی و باغبانی با حضور ۱۱۰ مشارکت‌کننده از استان‌های مختلف کشور و با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان افتتاح شد.

در این دوره ۱۱۰ مشارکت کننده از استان های تهران، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، گیلان، خراسان رضوی، البرز، آذربایجان شرقی، همدان، یزد، مرکزی، فارس، سمنان، آذربایجان غربی و گلستان در هشت هزار مترمربع فضای نمایشگاهی گرد هم می آیند تا آخرین و تازه‌ترین محصولات و خدمات خود را در زمینه تولید و توزیع انواع بذر، سموم دفع آفات، ادوات سمپاشی و باغبانی، گل و گیاه، خدمات بازرگانی و تأمین خدمات کشاورزی، گل و گلخانه، پرورش درخت و نهال، نهاده‌ها و کودهای شیمیایی و حیوانی به نمایش بگذارند.

رسول محققیان، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های استان اصفهان از حضور بالای مشارکت‌کنندگان غیر اصفهانی و از دیگر استان های کشور، خبر داد و اظهار داشت: همچنین شاهد حضور چشمگیر مراکز علمی و دانشگاه‌ها و سازمان‌های دولتی، تشکیل پاویون علمی نمایشگاه متشکل از دانشگاه آزاد اسلامی خوراسگان، دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد در این نمایشگاه هستیم.

وی با اشاره به برگزاری سه سمینار آموزشی با موضوعات تکنولوژی‌های مؤثر در تغذیه گیاهان، خاک، ‌آب و گیاه و خاک و نهاده های کشاورزی، افزود: به شرکت‌کنندگان در این سمینار گواهی‌نامه حضور  اعطا می‌شود.

 مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های استان اصفهان درصد بالای حضور مشارکت کنندگان جدید و برنامه ریزی بازدید گروه‌های متخصص را از ویژگی های این نمایشگاه ذکر کرد.

گفتنی است پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی و تجهیزات کشاورزی و باغبانی (نهاده ها، محصولات و خدمات وابسته)، از ۲۳ تا ۲۶ دی ماه در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان از ساعت ۱۵ تا ۲۱ پذیرای علاقه‌مندان است و روز شنبه ۲۵ دی ماه از ساعت ۹ تا ۱۲ صبح به منظور بازدید ویژه متخصصان تعیین شده است.

لینک سریع

#

تبلیغات