پایگاه اطلاع رسانی فانوس | حسین‌خانی نماینده ایران به رده‌بندی رسید

رقابت‌های جهانی اوزان غیر المپیکی کشتی - مجارستان

حسین‌خانی نماینده ایران به رده‌بندی رسید

سرویس ورزشی - نماینده وزن 70 کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان با پیروزی در گروه شانس مجدد رقابت‌های جهانی اوزان غیرالمپیکی کشتی به دیدار رده‌بندی رسید.

به گزارش فانوس به نقل از فارس، در ادامه رقابت‌های جهانی اوزان غیر المپیکی کشتی و در روز دوم و پایانی این مسابقات که از دیروز در بوداپست مجارستان آغاز شده است امروز مسابقات اوزان 70 کیلوگرم کشتی آزاد و 80 کیلوگرم کشتی فرنگی پیگیری شد.

در وزن 70 کیلوگرم کشتی آزاد که 28 نفر وزن کشی کرده‌اند، مصطفی حسین‌خانی در دور نخست در حالی‌که در تایم اول 9 بر صفر، از آمیت کومار هندی پیش بود، این کشتی‌گیر بدلیل مصدومیت از مچ پا به کشتی ادامه نداد. وی در دور بعد نیز با نتیجه 2 بر صفر یاکوب گور از ترکیه را شکست داد و راهی مرحله بعد شد.

حسین‌خانی در مرحله یک‌چهارم نهایی با نتیجه 8 بر صفر مغلوب ماگومد قربان علی‌یف از روسیه شد و از حضور در نیمه‌نهایی بازماند، اما با توجه به حضور حریفش در فینال به گروه شانس مجدد رفت. وی با نتیجه 4 بر 2 از سد میروسلاو کایروف از بلغارستان گذشت تا در دیدار رده‌بندی به مصاف رشید قربان‌اُف از ازبکستان برود.

پیش از این و در وزن 80 کیلوگرم کشتی فرنگی یوسف قادریان با شکست در دیدار نخست از گردونه مسابقات حذف شده بود.

در مسابقات 2 وزن اول که دیروز برگزار شد بهنام احسان‌پور در وزن 61 کیلوگرم کشتی آزاد پنجم و افشین بیابانگرد در وزن 71 کیلوگرم کشتی فرنگی نوزدهم شدند.

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات