پایگاه اطلاع رسانی فانوس | 13 آبان، تجلی روحیه استکبار ستیزی ملت ایران و انقلاب اسلامی است

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه:

13 آبان، تجلی روحیه استکبار ستیزی ملت ایران و انقلاب اسلامی است

سرویس سیاسی - عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، 13 آبان را تجلی روحیه استکبار ستیزی ملت ایران و انقلاب اسلامی عنوان و تاکید کرد که ملت ایران، فرهنگ ضدیت با استکبار جهانی را در بین ملت های دنیا گسترش دهند.

حمیدرضا ترقی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه در گفت وگو با خبرنگار گروه سیاسی فانوس با اشاره فرارسیدن 13 آبان، روز مبارزه با استکبار جهانی گفت: روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، تجلی روحیه استکبار ستیزی ملت ایران و انقلاب اسلامی است زیرا این مبارزه، حرکتی معقول، منطقی و دارای پشتوانه علمی و تاریخی در تاریخ سیاسی جمهوری اسلامی ایران است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اهمیت مبارزه با استکبار جهانی که دستش آغشته به خون ملت های مستضعف جهان به ویژه کشورهای اسلامی است خاطرنشان کرد: در طول 38 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی و حدود دو دهه قبل از پیروزی انقلاب، شاهد سلطه گری و دخالت مستقیم آمریکا در مصالح و منافع ملت ایران بودیم و این موضوع ایجاب می کند که ملت ایران در مبارزه با استکبار جهانی و سلطه گری آمریکا، همچنان پایبند و مُصر باشند.

ترقی در پایان تاکید کرد: ملت ایران باید تلاش کنند تا با مبارزه با آمریکا، الگویی به ملت های مستضعف جهان در ضدیت با استکبار جهانی ارائه و فرهنگ ضدیت با استکبار جهانی را در بین ملت های دنیا گسترش دهند.

/انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات