پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | کشته شدن شماری از نیروهای جبهه النصره در یورش ارتش سوریه به محل تجمع عناصر گروه تروریستی

کشته شدن شماری از نیروهای جبهه النصره در یورش ارتش سوریه به محل تجمع عناصر گروه تروریستی

سرویس بین الملل - کشته شدن شمار زیادی از تروریست ها در حومه «حماه» و حمله ارتش به مواضع گروه های تروریستی داعش و جبهه النصره در «السویداء» و «ادلب» از جمله اخبار و تحولات سوریه است.

به گزارش فانوس به نقل از مهر،پایگاه النشره اعلام کرد شبکه الاخباریه سوریه به نقل از یک منبع نظامی سوری گزارش داد که ارتش سوریه عناصر گروه های تروریستی موسوم به جیش النصر، جیش العزه، اجناد الشام و جبهه النصره را در صوران، طیبه الامام، کفر زیتا و اللطامنه در حومه حماه هدف قرار داده و شمار زیادی از آنها را به هلاکت رساند.

ارتش سوریه همچنین در این حمله چندین خمپاره انداز و خودروهای مجهز به تیربار تروریست ها را منهدم کرد.

از سوی دیگر نیروهای ارتش سوریه محل تجمع عناصر گروه تروریستی داعش را هدف قرار داده و موفق شدند دو تانکر سوخت این گروه را در منطقه «البیادر» و شرق روستای الرشیده واقع در حومه شرقی «السویداء» منهدم نمایند.

در همین حال ارتش سوریه شماری از افراد مسلح را در منطقه «طفس» و «النعیمه» در حومه درعا به هلاکت رسانده و چندین خودروی متعلق به آنها را منهدم کرد.

یک منبع نظامی همچنین اعلام کرد که نیروهای ارتش سوریه با حمله به محل تجمع عناصر گروه تروریستی موسوم به «جبهه النصره» شماری از آنان را در اطراف «معره النعمان» در حومه «ادلب» کشته و یک خودروی حامل مهمات متعلق به آنها را منهدم کردند.

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات