پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | باردیگر شهرک نشینان صهیونیست به مسجدالاقصی تعرض کردند

باردیگر شهرک نشینان صهیونیست به مسجدالاقصی تعرض کردند

سرویس بین الملل - نزدیک به ۳۵۰ شهرک نشین صهیونیست روز یکشنبه با یورش به مسجدالاقصی قبله اول مسلمین را مورد تعرض قرار دادند.

به گزارش فانوس به نقل از معا، صدها شهرک نشین صهیونیست روز یکشنبه تحت حمایت نظامیان اشغالگر با یورش به مسجدالاقصی قبله اول مسلمانان را مورد هتک حرمت قرار دادند.

بر اساس این گزارش، ۳۴۶ شهرک نشین صهیونیست در نوبت صبح و بعد از ظهر از باب المغاربه به این مکان مقدس یورش برده و در بخش های مختلف آن به صورت تحریک آمیز پرسه زدند.

شهرک نشینان صهیونیست درصدد برپایی آیین های تلمودی برآمدند که نمازگزاران فلسطینی و کارکنان اداره اوقاف قدس با سر دادن بانگ الله اکبر به مقابله با این متجاوزان برخاستند. 

در همین حین نظامیان اشغالگر به صورت گسترده در تمام ورودی های مسجدالاقصی مستقر شده و از نمازگزاران فلسطینی پیش از ورود به این مسجد مدارک شناسایی اخذ می کردند.

صدها شهرک نشین صهیونیست همچنین روز یکشنبه در اقدامی تحریک آمیز به مناسبت اعیاد یهودی در محوطه های مسجد الاقصی اقدام به رقص و پایکوبی کردند.

شهرک نشینان تندرو یهودی در محوطه های مسجد الاقصی اقدام به رقص و پایکوبی و آوازخوانی کردند که این اقدام خشم نمازگزاران فلسطینی را در پی داشت.

لازم به ذکر است که هفته گذشته نیز ۱۲۷۷ شهرک نشین صهیونیست مسجدالاقصی را مورد تعرض قرار دادند که این میزان در هفته های گذشته بیشترین افزایش را داشت.

لینک سریع

#

تبلیغات