پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | سردار اشتری: ناجا در برخورد با آسیب‌های اجتماعی و ناهنجاری‌ها تنهاست

سردار اشتری: ناجا در برخورد با آسیب‌های اجتماعی و ناهنجاری‌ها تنهاست

سرویس اجتماعی - فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی خیلی از اوقات در برخورد با آسیب‌های اجتماعی و ناهنجاری‌ها تنهاست، گفت: در شورای عالی فرهنگی، ۲۶ دستگاه با ۳۰۰ مصوبه در حوزه فرهنگی مسئولیت دارند که ناجا یکی از آن‌هاست.

 به‌نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری در دیدار با آیت‌الله مصباح یزدی ضمن تسلیت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) اظهار داشت: نیروی انتظامی بحمدالله یک مجموعه پر ماموریت و گسترده است که وسعت کار و پراکندگی زیادی دارد و امروز یکی از موثرترین مجموعه‌ها در نظام بخشی، آسایش و آرامش مردم محسوب می‌شود.

وی گفت: چندی پیش در دیداری که با مقام معظم رهبری داشتیم ایشان فرمودند نقش اصلی در امنیت را ناجا ایفا می‌کند و توصیه‌هایی داشتند که ما باید آن‌ها را جامه عمل بپوشانیم.

فرمانده ناجا تصریح کرد: نیروی انتظامی پاسدار ارزش‌ها و منویات امام(ره) و مقام معظم رهبری است و در حوزه‌های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و امنیتی وظیفه‌ای که بر عهده دارد انجام می‌دهد.

اشتری با بیان اینکه خیلی اوقات در برخورد با آسیب‌های اجتماعی و ناهنجاری‌ها نیروی انتظامی تنهاست، گفت: در شورای عالی فرهنگی 26 دستگاه با 300 مصوبه در حوزه فرهنگی مسئولیت دارند که ناجا یکی از آن‌هاست اما در بسیاری از موارد، نیروی انتظامی پیشتاز بوده و یا کارهای جامانده از سایر ارگان‌ها را انجام می‌دهد و بحمدالله مجموعه همکاران با روحیه جهادی و خدمتگزاری مشغول کار هستند.

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات