پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | مشمولان باید برای پیاده‌روی اربعین وثیقه بگذارند

مشمولان باید برای پیاده‌روی اربعین وثیقه بگذارند

سرویس اجتماعی - مشمولانی که قصد شرکت در راهپیمایی اربعین را دارند اول باید در سایت پلیس ثبت نام کنند سپس با پرداخت وثیقه 3 میلیون تومانی از سازمان وظیفه عمومی مجوز بگیرند.

به گزارش گروه اجتماعی فانوس، سازمان وظیفه عمومی ناجا طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ثبت درخواست خروج از کشور مشمولان ساکن استان تهران برای سفرهای زیارتی و سیاحتی اینترنتی است و مشمولان سایر استان‌ها نیز با مراجعه حضوری به معاونت وظیفه عمومی مرکز استان می‌توانند، برای اخذ مجوز خروج از کشور اقدام کنند.

کلیه مشمولان غیرغایب استان تهران که قصد خروج از کشور برای سفرهای زیارتی و سیاحتی دارند، باید با در دست داشتن برگ آماده به خدمت بدون غیبت و کد سخا به سایت خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) به نشانی www.epolice.ir مراجعه و در خواست خود را ثبت کنند، مراحل بعدی اقدام به صورت پیامک به اطلاع متقاضی خواهد رسید.

همچنین دانشجویان دانشگاه‌های استان تهران با داشتن معافیت تحصیلی می‌توانند، برای خروج از کشور به شیوه فوق اقدام کنند.

گفتنی است، برای این دسته از متقاضیان 48 ساعت پس از پرداخت اینترنتی وثیقه تعیین شده، پیامکی از سوی این سازمان ارسال می‌شود.

همچنین متقاضیان می‌توانند مراتب صدور مجوز خروج از کشور خود را ضمن استعلام از سامانه پیامک سازمان به شماره (110206010)، از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) یا در صورت داشتن گذرنامه از طریق اداره گذرنامه نیز پیگیری کنند.

میزان وثیقه برای سفرهای زیارتی 3 میلیون تومان و سفرهای سیاحتی 15 میلیون تومان است.
انتهای پیام/

 

لینک سریع

#

تبلیغات