پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | مردم زابل از محیط زیست دولت یازدهم خیری ندیدند

مردم زابل از محیط زیست دولت یازدهم خیری ندیدند

سرویس اجتماعی - نماینده مردم زابل در مجلس با بیان اینکه مشکل ریزگردها مردم را به ستوه آورده است، گفت: با توجه به مشکلاتی که در محیط زیست وجود دارد بهتر است رئیس جمهور ابتکار را هم تغییر دهد چراکه مردم از محیط زیست دولت یازدهم خیری ندیدند.

به گزارش فانوس به نقل از فارس، حبیب الله دهمرده با اشاره به تغییرات اخیر در کابینه دولت یازدهم گفت: تغییر و تحول در کابینه حق طبیعی رئیس جمهور است، اگر بنده رئیس جمهور بودم به گونه دیگری عمل می‌کردم اگر از ما مشاوره بخواهند که نمی‌خواهند و کار خود را انجام می‌دهند، بنده حتماً تغییر رئیس سازمان محیط زیست و تغییر در حوزه‌های دیگر را پیشنهاد می‌دادم.

وی ادامه داد: یکی از معضلات اساسی محیط زیست را در زابل می‌توان به وضوح دید، ما و مردم زابل تا کنون از دولت یازدهم خیری در حوزه محیط زیست ندیدیم، بنده به عنوان نماینده مردم سیستان که مدام با مردم این منطقه در تعامل هستیم باید بگویم ریزگردها و دریاچه هامون مردم را به ستوه آورده است و همه این را متوجه شوند.

نماینده مردم زابل افزود: آقای رئیس جمهور حداقل تیتر اخبار را گوش کنید، ریز گردها و میزان غلظت آلاینده‌ها تا 120 برابر حد مجاز هم رسیده است و حتی زابل به عنوان آلوده‌ترین شهر جهان انتخاب شد، رسیدگی به این مشکلات مربوط به چه کسی است؟ آیا در مسئولیت‌های سازمان محیط زیست نیست؟!

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات