پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | سرلشکر محسن رضایی: آمریکا نقش پررنگی در عملیات‌ آزادسازی موصل نخواهد داشت+ عکس

اینستاگردی فانوس؛

سرلشکر محسن رضایی: آمریکا نقش پررنگی در عملیات‌ آزادسازی موصل نخواهد داشت+ عکس

سرویس سیاسی - دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به تناقض و دوگانگی آمریکا در حمایتاز تکفیری ها و مبارزه با تروریسم در عراق گفت: آمریکا نقش پررنگی در عملیات‌ آزادسازی نخواهد داشت.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی فانوس، سرلشکر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در تازه ترین پست خود در اینستاگرام با اشاره به آغاز عملیات آزادسازی موصل نوشت:

«آزادی موصل به منزله یک شکست تمام‌عیار برای تکفیری‌ها و حامیان امریکایی و سعودی ایشان است. امریکایی‌ها در یک تناقض اشکار از سویی در حمایت و همکاری نسبت به تکفیری‌ها هستند و از سوی دیگر به دولت عراق برای مبارزه با این تروریست‌ها همکاری می‌کنند. هم دستی در جنگ دارند و هم دستی در صلح.

جالب اینجاست که امریکایی‌ها تلاش می‌کردند نیروهای مردمی در عملیات آزادسازی موصل حضور نداشته باشند تا در صورت پیروزی این موفقیت به نام ملت و ارتش عراق ثبت نشود. امریکا نقش پررنگی در این عملیات‌ها نخواهد داشت، همین حضور حداقلی اما به منزله پیروزی جبهه مقاومت است؛ چراکه نشان می‌دهد تصمیم‌گیری در عراق با دولت و ملت است و این امریکاست که باید همراهی کند.»

/انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات