پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | گرجی دبیرکل هلال‌احمر می‌شود

گرجی دبیرکل هلال‌احمر می‌شود

سرویس اجتماعی - براساس شنیده‌ها دبیرکل جمعیت هلال احمر با حکم رئیس این جمعیت تغییر می‌کند و معاون پشتیبانی هلال احمر جایگزین وی خواهد شد.

به گزاش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس براساس پیگیری‌های صورت گرفته مشخص شد علی اصغر احمدی دبیرکل جمعیت هلال احمر به زودی از سمت خود تودیع شده و حسن ابوالقاسم گرجی معاون پشتیبانی هلال احمر با حکم رئیس جمعیت هلال احمر جایگزین وی خواهد شد.

شنیده‌ها حکایت از این دارد که علی اصغر احمدی به عنوان معاون وزیر کشور منصوب می‌شود.

احمدی پیش از این معاون هماهنگی و امور اجرایی نهاد ریاست جمهوری بوده و مدتی به عنوان استاندار گلستان فعالیت کرده است.

همچنین احمدی در پنجمین دوره مجلس نماینده شاهرود بوده و دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا را نیز پیش از این برعهده داشته است.

این در حالی است که وحید رحمتی، سخنگوی جمعیت هلال احمر در گفت و گو با فارس تغییر دبیر کل این جمعیت را تکذیب کرد و اظهارداشت: علی اصغر احمدی همچنان با قوت دبیر کل هلال احمر بوده و تغییر وی صحت ندارد همچنین امیر محسن ضیایی، رئیس جمعیت هلال احمر حکمی در این رابطه نداشته است.

وی در پاسخ به اینکه گفته می شود احمدی قرار است، به عنوان معاون در وزارت کشور منصوب شود، افزود: وزیر کشور ملاقات و صحبت‌هایی با مهندس احمدی داشته ولی خروجی تصمیم اعلام نشده است و اگر چنین تصمیمی باشد و به هلال احمر اعلام شود جایگزینی برایشان انتخاب خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات