پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | آپاچی سواران کیف قاپ در چنگ پلیس

آپاچی سواران کیف قاپ در چنگ پلیس

سرویس اجتماعی - دو جوان آپاچی سوار که با تهدید تبر کیف قاپی می‌کردند، در حالی با تلاش ماموران تجسس کلانتری طبرسی جنوبی مشهد دستگیر شدند که یکی از آن‌ها دارای سوابق کیف قاپی و همچنین اغفال زنان است.

به گزارش گروه اجتماعی فانوس به نقل از خراسان، فرمانده انتظامی مشهد با تشریح جزئیات دستگیری کیف قاپان موتورسوار گفت: ماموران کلانتری طبرسی جنوبی هنگام گشت زنی و انجام وظیفه در حوزه استحفاظی خود به دو  جوان موتورسوار مشکوک شدند که تیغه یک قبضه تبر از زیر پیراهن ترک نشین بیرون زده بود.

سرهنگ محمد بوستانی افزود: ماموران انتظامی که بنا به تجربیات پلیسی خود دریافته بودند، آپاچی سواران در کمین طعمه‌ای برای زورگیری هستند، بلافاصله آنان را متوقف کردند و به بررسی موضوع پرداختند.

وی تصریح کرد: تحقیقات آنان مشخص کرد که برخی ارقام شماره پلاک موتورسیکلت دستکاری شده است، به همین دلیل دو جوان مذکور در حالی که یک قبضه تبر و کارت عابربانک مربوط به یک زن از آنان کشف شده بود، به کلانتری هدایت شدند ومورد بازجویی قرار گرفتند.

رئیس پلیس مشهد خاطرنشان کرد: بررسی‌های ماموران نشان داد: کارت عابربانک مربوط به زنی است که در بولوار جانباز مشهد طعمه کیف قاپان موتورسوار قرار گرفته است.
بنابراین مالباخته پس از حضور در کلانتری طبرسی جنوبی، آپاچی سواران کیف قاپ را شناسایی کرد و بدین ترتیب تحقیقات برای کشف دیگر سرقت‌های احتمالی آنان آغاز شد.

سرهنگ بوستانی گفت: بررسی سوابق یکی از متهمان مشخص کرد، وی در سال 90 به اتهام کیف قاپی توسط ماموران کلانتری امام رضا(ع) و در سال 91  به اتهام  اغفال زنان توسط ماموران کلانتری خواجه ربیع مشهد دستگیر شده است که تحقیقات بیشتر در این باره همچنان ادامه دارد.
انتهای پیام/

 

لینک سریع

#

تبلیغات