پایگاه اطلاع رسانی فانوس | شناسایی سایت تبلیغ و فروش "ماری‌جوانا" در البرز

شناسایی سایت تبلیغ و فروش "ماری‌جوانا" در البرز

سرویس اجتماعی - با تلاش ماموران پلیس فتای استان البرز سایت تبلیغ و فروش مواد مخدر "ماری‌جوانا" شناسایی و گردانندگان سایت مذکور دستگیر شدند .

به گزارش گروه اجتماعی فانوس، سردار «کامرانی صالح» فرمانده انتظامی استان البرز در گفت و گو با خبر نگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر گفت: کارشناسان پلیس فتا استان در پی رصد و گشت زنی فضای مجازی، سایتی را شناسایی کردند که اقدام به تبلیغ مصرف مواد مخدر "ماری‌جوانا" کرده و گردانندگان آن از طریق سایت مذکور پس از شناسایی طعمه‌ها و مشتریان خود، مواد مذکور را به فروش می‌رساندند .

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع بلافاصله ماموران وارد عمل شده و طی چندین روز اقدامات فنی و اطلاعاتی گسترده و پیچیده، یکی از گردانندگان که مدیر سایت نیز بود را در کرج شناسایی کردند.

مأموران موفق شدند، در پی تعقیب و مراقبت‌های نامحسوس، نامبرده را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس فتا منتقل کنند.

سردار کامرانی صالح گفت: متهم در بازجویی‌ها به راه‌اندازی سایت، تبلیغ و فروش مواد مخدر "ماری‌جوانا" با همدستی سه نفر دیگر اعتراف کرد که با هدایت وی، مخفیگاه آن‌ها شناسایی و طی چندین عملیات جداگانه دستگیر شدند.

گفتنی است، در عملیات پلیس، کلیه تجهیزات رایانه‌ای، ابزار تبلیغاتی و مقادیر زیادی مواد مخدر ماری‌جوانا و ترازوی توزین به پلیس فتا منتقل شد.

فرمانده انتظامی استان البرز خاطرنشان کرد: متهمان به تبلیغ و فروش گسترده مواد مخدر در فضای مجازی اعتراف کردند .
انتهای پیام/

 

لینک سریع

#

تبلیغات