پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | فرمانداری تهران درباره پاساژ علاءالدین کارنامه سیاهی را ثبت کرد

عصو شورای شهر تهران:

فرمانداری تهران درباره پاساژ علاءالدین کارنامه سیاهی را ثبت کرد

سرویس اجتماعی - رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران گفت: به نامه‌ای که فرمانداری تهران برای پاساژ علاءالدین ارسال کرده اعتراض دارم و این نامه کارنامه سیاهی را ثبت کرده است.

به گزارش فانوس به نقل از فارس، محمد سالاری در دویست و نود و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در بررسی گزارش شورایاری منطقه 5 اظهار داشت: درخصوص محلات کن و فرحزاد در منطقه 5 جلساتی با معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران برگزار شده است و مسیر خوبی در این خصوص در پیش است و باید براساس پیوست مطالعاتی و طرح تفصیلی اقدامات لازم در این دو محله پیش برود.

وی تاکید کرد: باید جایگاه شورایاری‌ها در فرایند برنامه‌ها و تصمیم‌گیری‌ها دیده شود.

سالاری درباره وجود قومیت‌های مختلف در شهر تهران اظهار داشت: در حال حاضر تنها 3-2 درصد ساکنان تهران از تهرانی‌های اصیل هستند و مابقی از دیگر شهرستان‌ها وارد تهران شده‌اند. لذا توجه به قومیت‌ها و فرهنگ‌های مختلف در تهران باید پیگیری شود.

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران در ادامه به نامه فرمانداری تهران در خصوص تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین اظهار داشت: بنده به نامه فرمانداری اعتراض دارم و با ارسال این نامه کارنامه‌ سیاهی را ثبت کرد. تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین نماد مبارزه با فساد هستند و تاکنون نیز پارتیشن‌های این طبقه تخریب شده و باید برچیده شود.

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات