پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | عاملان قتل در جاده ریگ بوشهر دستگیر شدند

عاملان قتل در جاده ریگ بوشهر دستگیر شدند

سرویس اجتماعی - فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: عوامل تیراندازی منجر به قتل شهروند ۲۹ساله‌ای که اواخر شهریور در جاده بندر ریگ به بوشهر رخ داد، شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش گروه اجتماعی فانوس به نقل از سایت پلیس، سردار حیدر عباس‌زاده افزود: این متهمان  کمتر از یکماه قبل با استفاده از سلاح گرم باعث قتل یک نفر و مجروح شدن دو تن دیگر در جاده بندر ریگ این استان شده بودند.

وی در تشریح جزئیات این حادثه اظهار داشت: بیست و هفتم شهریور امسال سرنشینان سه دستگاه خودرو در یک تعقیب و گریز به سمت سرنشینان یک دستگاه پژو 405 تیراندازی کردند که منجر به فوت جوانی 29 ساله به هویت «م-س» و زخمی شدن دو سرنشین دیگر این خودرو شدند.

وی بیان کرد: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان گناوه و بررسی این پرونده، هفت نفر از عاملان تیراندازی ساکن شهرستان‌های گناوه و دیلم شناسایی شدند.

عباس زاده یادآور شد: کارآگاهان پلیس در چند مرحله عملیات هماهنگ 6نفر از متهمان را دستگیر و سه دستگاه خودرو آنان را متوقف کردند که در بازرسی این این خودروها، سه قبضه سلاح کلاشینکف، یک قبضه سلاح شکاری، سه تیغه خشاب و 16 فشنگ جنگی کشف شد.

وی افزود: آخرین متهم فراری این پرونده نیز پس از آن که مخفیگاهش شناسایی شد، ظهر دیروز خود را تسلیم پلیس کرد.

عباس‌زاده گفت: متهمان علاوه بر اعتراف به تیراندازی منجر به فوت، انگیزه اقدام خود را از این تعقیب و گریز خونبار، سرقت احشام منطقه خود اعلام کردند.
انتهای پیام/

 

لینک سریع

#

تبلیغات