پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | استمداد پلیس برای شناسایی هویت مقتول

استمداد پلیس برای شناسایی هویت مقتول

سرویس اجتماعی - پلیس برای شناسایی هویت مرد ناشناسی که جسدش چهار سال قبل در 15 کیلومتری جاده چوپانان به سمت استان سمنان کشف شده است، از مردم کمک خواست.

به گزارش گروه اجتماعی فانوس، 22 اردیبهشت سال 90 بود که ماموران حوزه استحفاظی شهرستان اردکان یزد، جسد مردی حدودا 25 ساله را کشف کردند. از زمان فوت وی حدود یک هفته گذشته بود و سر جسد توسط حیوانات وحشی در فاصله 700 متری بدنش افتاده بود.

با گزارش این جنایت به بازپرس کشیک قتل دادسرای امور جنایی یزد، تحقیقات پلیسی برای رمزگشایی از هویت مرد جوان و نحوه قتل و انتقال جسد ادامه یافت .حالا چهار سال گذشته اما با وجود جستجوهای فراوان پلیس برای کشف هویت مرد جوان، این تلاش‌ها تاکنون به نتیجه نرسیده است.

در برگ های پرونده این جنایت تصاویر و شواهدی است که  نشان می‌دهد،  مقتول در زمان قتل  اورکت طرح آمریکایی سبز رنگ، شلوار لی آبی، تیشرت سفید که روی آن عدد 34 انگلیسی حک شده بوده، بدون کفش و لباس زیر به تن داشته است .  چندعدد آدامس، یک مداد کوچک ، دعا نوشته رفع بلا و یک کارت تلفن همگانی استان سمنان  هم همه محتوای جیب‌هایش بوده است.

با این مقدمه؛ پلیس امیدوار است، پس از گذشت چهار سال از کشف جسد، بتواند هویت مرد مقتولی که تاکنون بررسی اطلاعات کارت تلفن همگانی او نتیجه بخش نبوده است، را رمزگشایی کند و پرده از راز این جنایت بردارد.تصاویری که همراه با این خبر منتشر شده ، مستند است و پوشش جسد مرد جوانی است که شاید خانواده وبستگانش از چهار سال قبل چشم انتظار بازگشت از سفر  بی پایان او هستند.

انتهای پیام/

 

لینک سریع

#

تبلیغات