پایگاه اطلاع رسانی فانوس | دستگیری مبلغان داعش در ایرانشهر

دستگیری مبلغان داعش در ایرانشهر

سرویس اجتماعی - فرمانده انتظامی شهرستان "ایرانشهر" از دستگیری افرادی که با ایجاد وبلاگ اقدام به انتشار اخبار کذب و تصاویر تروریست‌های داعش می‌کردند، خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی فانوس به نقل از میزان، سرهنگ دوستعلی جلیلیان گفت: با توجه به دریافت گزارشی مبنی بر این که افرادی با ایجاد وبلاگی ضمن اقدام به انتشار اخبار کذب و تصاویری از تروریست‌های تکفیری به همراه پرچم آنان، باعث ناامن نشان دادن کشور و ایجاد جو روانی منفی شده‌اند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتا قرار گرفت.  

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر ادامه داد: با بررسی‌های تخصصی توسط کارشناسان مبارزه با جرایم سایبری دو متهم مورد نظر شناسایی و به پلیس فتا احضار شدند.  

این مقام مسئول تصریح کرد: متهمان مورد نظر پس از این که با شواهد و مستندات محکم کارآگاهان پلیس فتا مواجه شدند، به بزه انتسابی خود اعتراف کردند و با تجهیزات مورد استفاده، شامل گوشی تلفن همراه و سیم کارت، دو دستگاه کیس رایانه و یک هارد اکسترنال پس از تشکیل پرونده راهی مراجع قضایی شدند.  

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر در پایان خاطر نشان کرد: پلیس فتا همواره با رصد دقیق هرگونه موارد غیرقانونی و خلاف مقررات در فضای مجازی اجازه هیچ گونه قانون شکنی و قانون گریزی را به متخلفان در فضای مجازی نمی‌دهد.

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات