پایگاه اطلاع رسانی فانوس | امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

سرویس اجتماعی - مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام تعداد 177 هزار و 342 نفر در آزمون استخدام آموزش و پروش خبر داد و گفت: داوطلبان تا ساعت 24 امروز یکشنبه 25 مهر ماه فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.

به گزارش فانوس به نقل از ایسنا، حسین توکلی اظهار کرد: ثبت‌نام در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش که از روز یکشنبه 18 مهرماه آغاز شده بود ساعت 24 امروز یکشنبه 25 مهرماه به پایان می‌رسد و این مهلت مجدد تمدید نخواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد: براساس تصمیمات اتخاذ شده، اصلاحاتی در دفترچه راهنمای ثبت‌نام برای شرکت در آزمون استخدامی سال 95 وزارت آموزش و پرورش صورت گرفته و داوطلبان برای شرکت در این آزمون حتماً موارد اصلاحی مندرج در دفترچه را که روز شنبه 24 مهرماه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت، مطالعه کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان با اشاره به پذیرفته شدن 10 هزار نفر در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: این آزمون همزمان با آزمون استخدامی 12 دستگاه اجرایی و 68 دانشگاه علوم پزشکی کشور روز جمعه 21 آبان‌ماه جاری برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات