پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | فرمانداری مانع اجرای حکم تخریب علاءالدین است

قناعتی

فرمانداری مانع اجرای حکم تخریب علاءالدین است

سرویس اجتماعی - عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: حکم نهایی پاساژ علاءالدین از سوی دادستانی صادر شده اما فرمانداری تهران تاکنون مانع از اجرای این حکم شده است.

به گزارش گروه اجتماغی فانوس، ابوالفضل قناعتی در گفت وگو به میزان گفت: پس از کش وقوس‌های زیاد پیرامون موضوع تخریب اضافه بنای پاساژ علاءالدین از سوی دادستانی حکم قطعی در رابطه با تخریب این اضافه بنا از سوی شهرداری صادر شد.

وی افزود: در رابطه با این قضیه علاوه بر شهرداری نیروی انتظامی نیز آمادگی خود را برای همکاری با شهرداری برای اجرای حکم را اعلام کرده است.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به ممانعت فرمانداری از اجرای حکم تخریب اضافه بنای پاساژ علاءالدین اظهار داشت: روزی که قرار بود حکم تخریب توسط پیمانکار شهرداری در پاساژ علاءالدین اجرایی شود، با ممانعت معاون فرماندار تهران برای تخریب مواجه شدیم.

قناعتی ادامه داد: حکم صادر شده برای پاساژ علاءالدین در حال حاضر به درخواست فرمانداری اجرایی نشده وباید مشخص شود علت این مخالفت با اجرای حکم در چیست؟

وی از برگزاری جلسه امنیتی در فرمانداری با حضور مسئولان شهری خبر داد و تصریح کرد: قرار شده امروز جلسه‌ای میان مسئولان فرمانداری وشهرداری برگزار شود تا در این جلسه پس از ارائه توضیحات فرمانداری تصمیم نهایی دربارۀ تخریب اضافه بنای پاساژ علاءالدین گرفته شود.
انتهای پیام/

 

لینک سریع

#

تبلیغات