پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | دستگاه‌های قضایی و امنیتی ابعاد پرونده فوت خانواده پزشک تبریزی را بررسی می‌کنند

معاون وزیر بهداشت:

دستگاه‌های قضایی و امنیتی ابعاد پرونده فوت خانواده پزشک تبریزی را بررسی می‌کنند

سرویس اجتماعی - معاون وزیر بهداشت در بررسی وضعیت فوت خانواده پزشک تبریزی از همه به ویژه رسانه‌ها خواست از هر گونه گمانی‌زنی و قضاوت‌های شتابزده خودداری کنند تا دستگاه‌های امنیتی و قضایی ابعاد اصلی این حادثه را کشف کنند.

به گزارش فانوس به نقل از روابط علوم پزشکی تبریز، ایرج حریرچی با حضور در بیمارستانی که پدر، مادر و برادر پزشک تبریزی، علیرضا صلحی بستری هستند از آنان عیادت کرد و در جریان روند درمان آنها قرار گرفت.

در پی درگذشت همسر و مادربزرگ دکتر صلحی و تاکید وزیر بهداشت مبنی بر پیگیری موضوع تا حصول نتیجه، ایرج حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت به عنوان نماینده ویژه وزیر بهداشت و صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عیادت سایر اعضای خانواده صلحی رفتند.

حریرچی در حاشیه این عیادت گفت: دانشگاه علوم پزشکی تبریز از طریق مقامات استانی پیگیر این حادثه است و دستگاه‌های امنیتی و قضایی استان نیز در حال بررسی موضوع هستند.

قائم مقام و معاون کل وزارت بهداشت از همه به ویژه رسانه‌ها خواست از هر گونه گمانی‌زنی و قضاوت‌های شتابزده خودداری کنند تا دستگاه‌های امنیتی و قضایی ابعاد اصلی این حادثه را کشف کنند.

بر اساس اخبار منتشر شده اولیه، در پی مسمومیت غذایی خانواده علیرضا صلحی، همسر و مادربزرگ وی جان خود را از دست دادند و پدر و مادر وی بستری هستند.

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات