پایگاه اطلاع رسانی فانوس | تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان مشهود است

عضو کمیسیون قضایی مجلس:

تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان مشهود است

سرویس اجتماعی - عضو کمیسیون قضایی مجلس با تأکید بر اینکه کاملاً تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان را تأیید می‌کنم،گفت: وزیر آموزش و پرورش انسان خوبی است، اما اینکه بتواند وزارتخانه را راهبری کند، توانایی‌اش را ندارد.

به گزارش فانوس به نقل از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن نوروزی عضو کمیسیون قضایی مجلس در خصوص «تخلفات و بازداشت‌هایی که در صندوق ذخیره فرهنگیان صورت گرفته است؟»، اظهار داشت:بنده کاملاً تخلفات را تأیید می‌کنم و در خصوص  استیضاح وزیر آموزش و پرورش نیز مواردی شامل ناتوانی وزیر آموزش و پرورش، به هم‌ریختگی این وزارتخانه، ادارات کل و ادارات آموزش و پرورش، جابه‌جایی‌های بی‌مورد معلمان و مدیران و برخی مشکلات مالی از جمله مشکلات این وزارتخانه است. 

وی ادامه داد: علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش انسان خوبی است، اما اینکه بتواند وزارتخانه را راهبری کند، توانایی‌اش را ندارد. 

حجت‌الاسلام والمسلمین نوروزی افزود: قانون اساسی اعلام می‌کند که آموزش و پرورش رایگان است، اما می‌بینیم امروز به سمتی می‌رویم که مدارس دولتی را به بخش خصوصی واگذار می‌کنند و از مردم پول دریافت می‌شود. 

عضو کمیسیون قضایی مجلس تأکید کرد: معلوم است نگاه جانبدارانه از مردم وجود ندارد و مسائل مالی و مشکلات موجود در آموزش و پرورش باعث طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش شده است و ما آن را دنبال می‌کنیم. 

وی در خصوص «پیش‌بینی عملی شدن استیضاح وزیر آموزش و پرورش»، خاطرنشان کرد: باید رئیس‌جمهور، دولت و مردم متوجه شوند که این وزیر  برای نمایندگان ملت قابل تحمل نیست. 

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات