پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | فوت همسر و مادر بزرگ پزشک معروف تبریزی به علت مسمومیت

فوت همسر و مادر بزرگ پزشک معروف تبریزی به علت مسمومیت

سرویس اجتماعی - مادر بزرگ و همسر پزشک معروف تبریزی در پی مصرف غذای مسموم فوت کردند.

به گزارش گروه اجتماعی فانوس، اعضای خانواده پزشک جوان تبریزی که چندی پیش در پی نسخه نویسی، مشهور شده بوده، در پی مصرف غذای مشکوک مسموم شدند و برخی از آن‌ها جان خود را از دست دادند.

شنبه این هفته مردی به درمانگاه محل فعالیت پزشک جوان در کوی فیروز تبریز مراجعه کرد و تعدادی غذا به عنوان غذای نذری به این پزشک داد. همه اعضای خانواده دکتر صلحی یعنی مادربزرگ، همسر، پدر، مادر و برادر این پزشک از این غذا را خوردند و پس از مدتی علائم مسمومیت نمایان شد.

متاسفانه مادربزرگ دکتر صلحی در جا و همسرش پس از انتقال به بیمارستان و رفتن به کما  جانسپرد.  پدر و مادر  و برادر وی نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سینا بستری هستند.

هنوز از علت دقیق مسمومیت اعضای خانواده و انگیزه پشت پرده این اتفاق روشن نیست و پزشک قانونی نظرش را در این باره اعلام نکرده است.

گفتنی است، دکتر علیرضا صلحی همان پزشکی است که چندی پیش نسخه‌ای خاص برای بیمارش تجویز کرد و از داروخانه خواست اگر بیمار توان پرداخت هزینه دارو را ندارد، با او تماس بگیرد. این نسخه دست به دست در گروه‌ها و شبکه‌های اجتماعی چرخید و میلیون‌ها نفر در جریان آن قرار گرفتند.

البته پیش از این، نسخه دیگر دکتر صلحی در تجویز صدای شجریان برای بیمارانش سروصدای زیادی در فضای مجازی به راه انداخته بود.
انتهای پیام/

 

لینک سریع

#

تبلیغات