پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | مناظره‌هایی که به ظاهر داغ و به واقع جنگ زرگری است

ادامه افشاگری‌های ترامپ و کلینتون علیه یکدیگر

مناظره‌هایی که به ظاهر داغ و به واقع جنگ زرگری است

سرویس سیاسی - افشاگری‌ها و برملا شدن هرروزه یکی از فسادهای اخلاقی، اقتصادی و یا سیاسی دونالد ترامپ تنها به دلیل همراه کردن افکار عمومی با نتیجه انتخاباتی است که برنده‌اش از پیش مشخص‌شده است.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی فانوس، هرچه به انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا نزدیک‌تر می‌شویم دلایل و شواهد بیشتری در به قطعیت رسیدن پیروزی هیلاری کلینتون نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بروز پیدا می‌کند.

فارغ از افشای برخی از حقایق زندگی دونالد ترامپ نامزد جمهوری‌خواه انتخابات آمریکا که هرروز یک فساد جدید از زندگی این سرمایه‌دار آمریکایی را برای همگان به نمایش می‌گذارد اما ظاهراً نتیجه انتخابات مدت‌ها پیش رقم خورده و پیروز انتخابات مشخص‌شده است.

جنگ زرگری که میان کلینتون و ترامپ به راه افتاده است آن‌قدر برای مردم آمریکا نیز بی‌اهمیت و بیشتر شبیه به بازی در یک نمایش تئاتر است که طبق نظرسنجی موسسه معتبر گالوپ بیش از 30درصد مردم آمریکا گفته‌اند که حتی فکر هم به انتخابات ریاست جمهوری در این کشور نمی‌کنند و این در حالی است که این رقم در سال 2012 حدود 20درصد بوده است.

حمایت لابی‌های صهیونیستی و بسیاری از رسانه‌های وابسته به آن‌ها نیز از هیلاری کلینتون و آماده کردن اذهان مردم از سال‌ها پیش برای پذیرش رئیس‌جمهوری با جنسیت زن، همگی دلالت بر مشخص بودن پیروز نهایی انتخابات آمریکا دارد.

تعریف و تمجید روزنامه مشهور اسرائیلی "هاآرتص" از هیلاری کلینتون و نام بردن از او به‌عنوان قهرمانی که جهان‌گرایی دوراندیشانه دارد تنها گوشه‌ای از حمایت حتی رسانه‌های صهیونیستی از نامزد دموکرات انتخابات آمریکا است.

همچنین محبوبیت کلینتون نزد شخصیت‌های مهم صهیونیستی به‌ویژه نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم اشغالگر قدس به دلیل نزدیکی این نامزد دموکرات انتخابات آمریکا به لابی‌های صهیونیستی نیز یکی دیگر از این دلایل و مدعاست که بر همین اساس "حسن هانی زاده" کارشناس ارشد مسائل غرب آسیا درباره آن می‌گوید: "با توجه به اینکه خانم هیلاری کلینتون نزدیکی بسیار زیادی به لابی صهیونیستی دارد این‌طور پیش‌بینی می‌شود که اسرائیلی‌ها و مخصوصاً بنیامین نتانیاهو به دنبال آن است که خانم کلینتون در انتخابات به پیروزی برسد که تعهدات بیشتری نسبت به رژیم صهیونیستی داشته باشد."

لذا با این اوصاف به نظر می‌رسد برخی افشاگری‌ها و برملا شدن فسادهای روزانه زندگی ترامپ بیشتر برای گرم کردن انتخابات آمریکا و همراه کردن افکار عمومی و حفظ کردن وجهه دموکراتیک این انتخابات است وگرنه نتیجه در جای دیگری رقم خورده است.

/انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات