پایگاه اطلاع رسانی فانوس | آسانسورهای دستگاه‌های اجرایی بازبینی می‌شود

آسانسورهای دستگاه‌های اجرایی بازبینی می‌شود

سرویس اجتماعی - استاندار تهران با اشاره به جلسه شورای اداری استان گفت: یکی از مهمترین مصوبات این جلسه تاکید بر بازبینی آسانسورهای دستگاه‌های اجرایی توسط سازمان استاندارد بود که این مهم باید هر چه زودتر انجام بگیرد.

به گزارش فانوس به نقل از تسنیم سیدحسین هاشمی عصر امروز سه‌شنبه در پایان نشست شورای اداری استان تهران اظهار کرد: رئیس سازمان استاندارد و رئیس پلیس تهران بزرگ در این جلسه حضور یافته و گزارش عملکردی از برنامه‌های دستگاههای متبوع خویش ارائه کردند.

وی افزود: یکی از مهمترین مصوبات این جلسه تأکید بر بازبینی تمامی آسانسورهای دستگاههای اجرایی بود و این مهم برعهده سازمان استاندارد است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد و باید طی ماههای آتی به سرعت انجام پذیرد.

استاندار تهران بررسی جرائم استان تهران را یکی دیگر از برنامه‌های نشست شورای اداری استان دانست و گفت: سردار حسین ساجدی‌نیا رئیس پلیس تهران بزرگ گزارش مفصلی را ارائه کرد که کاهش 13 درصدی سرقت در سال 95 یکی از توفیقات به دست آمده است. 

هاشمی با بیان اینکه توجه به ساماندهی زائران اربعین حسینی نیز در جلسه شورای اداری استان مطرح شد، تصریح کرد: استانداری تهران مسئول زائران اربعین حسینی در نجف اشرف است و باید میزبان زائران در این شهر باشد. 

وی افزود: پیش‌بینی استقرار و تغذیه 70 هزار نفر در هر وعده را انجام داده‌ایم که امیدواریم در این کار معنوی به توفیقات زیادی دست پیدا کنیم. 

استاندار تهران عنوان کرد: امیدواریم مردم تهران، اصناف و خیرین همانند گذشته برای زائرین اربعین حسینی کمک کنند، چرا که در این رابطه از بودجه دولتی استفاده نخواهیم کرد و تمامی امکانات توسط مردم تامین خواهد شد. 

هاشمی همچنین از کاهش طلاق و کاهش ازدواج در سال 94 خبر داد و گفت: کاهش 7.69 درصدی طلاق را در سال 94 در استان تهران شاهد بوده‌ایم که رقم بسیار خوبی است؛ البته ازدواج هم نسبت به سال قبل کاهش جزئی پیدا کرده که امیدواریم در سال 95 شاهد بهبود بیش از پیش باشیم.

لینک سریع

#

تبلیغات